Кривавий Понеділок Лілії Літковської

Бунт зчинила молода українська дизайнерка Ліля Літковська. Буквально за 10 хвилин до початку показу, в приміщені не можливо було повернутися.

Велика кількість шанувальників проривалася до зали, тримаючи в руках запрошення у вигляді ... пробірок з аналізами крові. Назва колекції дизайнерки промовиста - "Історія хвороби Лілії Літковської".

"Чому саме кров, тому що це життя, історія певної хвороби", - зауважила дизайнерка.

Серед таких фанів опинилися і зірки шоу-бізу яких також штовхали, затискали, а декого навіть покрили матом.

Привітати молоду бунтарку прийшли: хореограф Дмитро Коляденко, ведучий Ігор Посипайко з Оленою Шоптенко, подруга Світлана Лобода, Асія Ахат, дует "Мілос", Наталя Окунська, співачка Анна Сідакова, гурт "Quest pistols" та режисера Катерина Царик.

Початок показу, а в залі немає, де яблуку впасти. Безліч гостей залишилися за межами, спостерігати колекцію з екранів.

Поки моделі демонстрували одяг, зі стіни красномовна почала стікати червона фарба, а подіум за задумом був залитий водою.

"Розумієте, це більше ніж колекція, це мої переживання. Я не створювала її для певної зірки чи для певної людини, це біль, який знаходився в мені", - розповідає Літковська.

Після показу незвичайний пошив, бежеві та закривавлені тони колекції стали об'єктом жвавого обговорення.

Хтось був у захваті, дехто розчарований. Були й такі, яким взагалі не сподобалось: "Їй потрібно сидіти під сходами та вчитися пришивати ґудзики".

"Ви не думайте, що ця колекція мені легко далася. Я зізнаюсь, я дійсно в прямому сенсі цього слова сиділа під сходами та пришивала ґудзики, щоб у такий скрутний час зробити колекцію. Я вдячна моїм друзям, які погодилися мені допомогти", - зауважує дизайнера.

Усі фото Дмитра Ларіна

Реклама:

Головне сьогодні