Втеча від нудьги Ірини Каравай та неполітичний помаранчевий в колекції Анни Бублик

Ірина Каравай на створення нової колекції сезону весна-літо 2010 надихалася творчістю іспанського художника-сюрреаліста Хоана Міро. За словами дизайнера, їй дуже імпонує відчуття повної свободи на його полотнах і саме це вона намагалася передати в одязі.

"Для нас це вилилося в пошук форм, наповнених повітрям і природною пластикою," - пояснює Ірина.

Можливо, саме з цієї причини показ супроводжувала декорація у вигляді двох величезних куль блакитного та жовтого кольорів.

Колекція весна-літо 2010 Ірини Каравай
В колекції багато суконь і блуз, шифонових майок з малюнками. Привернуло увагу кольорове рішення, зокрема, поєднання жовтого і блакитного. Моделі демонстрували уривки картин Міро, намальовані на тканині, вишиті або виконані з кристалів Сваровскі.

Ірина Каравай, як завжди, порадувала публіку цілою колекцією авторських прикрас. Складні у виконанні сюрреалістичні аксесуари.

До цього дизайнер була задіяна у розробці уніформи для "Українських Авіаліній". І хоча сама Ірина відмічає, що цей проект не був творчим, треба було орієнтуватися на вимоги стандартів, така складна робота виявилася їй до снаги.

"В колекцію весна-літо я хотіла додати трохи неправильності, хоча б у деталях запропонувати жінкам зробити легкий здвиг. При роботі над вбранням для стюардес я не могла собі цього дозволити: там є певні правила".

Різне за кольором взуття від Ірини Каравай
Ірина Каравай також запропонувала дамам вдягнути взуття різне за кольором. "А чому б і ні? Ми так звикли до всього симетричного, час змінювати стереотипи," - відповідає дизайнер.

Ірина Каравай планує показати дану колекцію і за кордоном, але не називає, де саме, щоб не зурочити.

Дизайнер Анна Бублик, чий показ колекції весна-літо 2010 був наступним, намагалася передати враження світанку. Використала для цього сірі спочатку, далі бежеві, помаранчеві, цегляні і коричневі кольори.

"Я використала оранжевий, коричневий, шоколадний кольори в своїй колекції, тому що я, по-перше, їх дуже люблю, а, по-друге, після того, як вже вщухли асоціації з політичними подіями, помаранчевий колір стане дуже актуальним наступного сезону.

Сукня від Анни Бублик
Тканини для колекції підбиралися доступні, з можливістю дозамовлення. Оскільки ми плануємо розтиражувати колекцію від 10 до близька 100 одиниць. Всі вони італійські, адже, на жаль, в Україні не залишилося жодного працюючого текстильного комбінату".

На подіумі була представлена лише жіноча лінія від Анни Бублик, хоча сама дизайнер славиться своїми чоловічими костюмами.

"Це складна скрупульозна робота. В нас на них черга від двох тижнів до місяця, сам пошив займає 5-7 днів. Мої висококласні майстри повністю задіяні в процес, і я просто не можу відмовити своїм клієнтам заради створення повноцінної чоловічої колекції", - пояснює Бублик.

Усі фото Дмитра Ларіна

Читайте також на порталі TabloID Другий день Fashion Week: груди Бужинської, білявка Тігіпка та закохана Журавська

Місце проведення показів: ТК |ACCO INTERNATIONAL

Реклама:

Головне сьогодні