"Свіжа мода" від Анни Унгер та Світлани Саворони і свіжий погляд на трикотаж від Rito

В цьому році Анна Унгер закінчила Лондонський Університет Мистецтв (до того вона отримала дві вищі освіти в Москві) і розпочала роботу над власним брендом.

Дизайнер привезла до Києва першу велику колекцію рівня Тижня Моди.

"Я збираюся просуватися на британському і російському ринках, тож для мене було важливо взяти участь саме в Українському Тижні Моди", - каже вона.

Робота над колекцією відбувалась і в Англії, і частково в Україні. В майбутньому дизайнер Анна Унгер має на меті розширяти свій бізнес не лише за кордоном, а і в Україні, але про масштаби поки не говорить.

Світлану Саворону на створення колекції наштовхнули творчі люди: "Я працюю з ними щодня, мода щодня зі мною, я цим живу, і гадаю, вже готова займатися власною лінією одягу".

В своїй колекції, за словами молодого дизайнера, вона намагалася наблизити світ моди до людей, зробити його більш доступним.

"В силу своєї професії я щодня стикаюся не лише з роботою власне дизайнерів, але й тих людей, які стоять за ними: стилістами, фотографами, моделями, - цим людям я і присвячую свою колекцію", - сказала Саворна.

Світлану Саворону на створення колекції наштовхнули творчі люди
Світлана вже вдруге представляє свою творчість на Українському Тижні Моди, в планах на майбутнє - дизайнерська освіта, можливо, також у Лондоні.

Одяг від Світлани Саворони можна придбати вже в деяких київських бутіках, а також інтернет-магазинах.

Модний дім Rito цього разу представив колекцію під назвою "Урбаністичні джунглі". Колекція, представлена на Українському Тижні Моди, являє собою лінію Rito lux.

"Проблема української легкої промисловості в тому, що ми маємо лише fashion, але не маємо торгових марок. Дім Моди Rito всіляко намагається змінити таке положення речей", - зауважують дизайнери з Rito.

Модний дім Rito цього разу представив колекцію під назвою "Урбаністичні джунглі"
Дім Rito працює з трикотажем, в цій колекції було використано пластичне італійське трикотажне полотно з бавовняної та шовкової нитки.

"Вважається, що трикотаж створено для теплих речей, ми ж намагалися розвіяти цей міф і створити справді літню колекції", - зазначають в Rito. Саме тому на показі було представлено багато коротких суконь, шортів і купальників.

В цій колекції Rito було використано пластичне італійське трикотажне полотно з бавовняної та шовкової нитки
Деякі вироби з колекції залишаться в одиничному екземплярі, дещо буде розтиражовано, але всього лише до 25-30 одиниць. Адже кожна жінка прагне бути неповторною!

Усі фото Жоржа Ентузіастова

Читайте також на порталі TabloID Четвертий день Fashion Week: син Черновецького, Гросу та Кость Гнатенко

Місце проведення показів: ТК |ACCO INTERNATIONAL

Реклама:

Головне сьогодні