Золоті пташки від Юлії Айсіної та "ознаки життя" Віктора Завадського

Юлія Айсіна створює одяг, в який вбирається українська еліта. Сукні від Айсіної дуже дорогі, і, як намагається запевнити дизайнерка, виправдано дорогі. Вони шиються з дорогих тканин, оздоблюються ручною вишивкою і плетенням, прикрашаються напівдорогоцінним камінням і дизайнерськими ювелірними прикрасами.

Колекція весна-літо 2010 від Юлії Айсіної створена саме для таких "істинних українських гурманів моди".

Справжня жінка в розумінні дизайнера не лише приваблива, жіночна і сексуальна, але й незалежна.

"Вона незалежна від матеріальних цінностей і забаганок чоловіків. Така жінка завжди в центрі уваги, блискуча, недосяжна і прекрасна, як міфічна Жар-птаха," - відмічає Юлія Айсіна. Хоча де вона зустрічала багатих, незалежних і до того ще й молодих дівчат, які можуть дозволити собі такі дорогі сукні? Їх ціна, до речі, не розголошується.

Цього разу дизайнер попрацювала з ювелірним домом Наталії Спіженко, який виготовив для Айсіної унікальні ювелірні прикраси, зроблені в техніці "гальваніки". Для цього живі квіти занурюють у спеціальний сплав з дорогих металів, де вони і застигають. Таким способом створюють ніби залиті золотом квіти, листя та інші природні матеріали.

"Це не біжутерія, - пояснює Юлія. - Це справжні витвори мистецтва!"

"Незадовго до проведення Українського тижня моди у нас стався доволі неприємний випадок, - розповідає Айсіна. - Частина нової колекції була просто вкрадена. Хвала богу, ми встигли відновити втрачені сукні. Але на додачу нам вдалося застрахувати колекцію. Тепер я можу за неї не хвилюватися. Це дуже позитивний крок, адже в нашій країні подібне страхування не заведено".

Віктор Завадський представив на Українському тижні моди свою першу самостійну колекцію, до цього він працював в дуеті з Тетяною Островерховою.

Його колекція зроблена в стилі 80-х, в ній багато блиску і відвертості танцполів.

"Я назвав свою колекцію "Признаки жизни". Саме тому до основного космічного, пульсуючого ритму колекції додав зелені, трав'яні ноти як знак певного зародження життя", - каже Завадський. І не дивно. Ті, хто слідкують за модою, знають, що кольорові "природні" принти закладені як один з основних трендів наступного літнього сезону.

"Ви бачили на подіумі в основному вже продані речі. Я не стидаюся того, що працюю на приватного клієнта. Вважаю за краще одягти дуже модно, дорого і красиво одну клієнтку, ніж працювати як великі торгівельні марки з велетенськими обсягами продаж", - розповідає дизайнер.

"Окрім того, складається дивна ситуація, коли за кордоном наші вітчизняні дизайнери продаються значно краще, ніж удома. Українське населення ще й досі полює за світовими брендами, замість того, щоб купувати якісний індивідуально пошитий одяг," - зауважує Віктор.
І якщо сукні на показі здалися вам дуже короткими, то Віктор Завадський запевняє, що вони мають спеціальний крій, і їх можна натягнути навіть нижче коліна.

"Але заради шоу я їх задрав повище. Всім сподобалось, принаймні, чоловічій половині населення!" - роз'яснює задоволений дизайнер.

Усі фото Жоржа Ентузіастова

Місце проведення показів: ТК |ACCO INTERNATIONAL

Реклама:

Головне сьогодні