Українська школярка підкорила іменитих дизайнерів

— 27 жовтня 2009, 15:32

Жителька Ужгорода 15-річна Аліса Матвійчук у 2008-му році дебютувала на конкурсі Elite Model Look, а цього року дівчина взяла участь у показі Prada, пише "Комсомольська правда".

Американські журналісти називають українку "беззаперечною майбутньою зіркою".

За плечима юної красуні - фотосесії в модних іноземних глянцевих журналах, участь у показах Nina Ricci у Парижі, Calvin Klein, Oscar de la Renta, Miu Miu і Prada у Нью-Йорку.

"Якось у Києві д мене підійшов скаут (людина, яка шукає красивих дівчат для агентств) і запропонував спробувати себе у модельному бізнесі. Я вирішила спробувати. Він розіслав мої фотографії в агентства і багато з них погодились взяти мене на роботу", - розповіла Аліса про те, як її починався її шлях моделі.

За словами дівчини, у результаті вона обрала роботу у паризькому Marilyn Agency, у якому свого часу працювали Кейт Мосс и Єва Герцигова.

Щоправда, спочатку батько Аліси не надто добре поставився до того, що донька стане моделлю. Однак зараз він постійно відслідковує успіхи доньки через інтернет.

"А мама - постійний мій супутник у подорожах по країнах. Адже мені лише 15 років, а, скажімо, у Франції у такому віці не можна перебувати без супроводу когось з батьків", - зізналася уродженка Ужгороду.

Дівчина розповіла, що робота моделі не з легких - доводиться працювати до третьої-четвертої години ночі.

"Для того, щоб регулярно з'являтися на обкладинках модних видань і у рекламних кампаніях світових торгівельних марок, необхідно віддатися цій справі на всі 100", - зазначила вона.

Аліса (зліва) у рекламній кампанії Isola Marras
Що ж стосується гонорарів, які отримують моделі, то Аліса не схотіла озвучувати суми. Мовляв, у кожної моделі різні.

До речі, юна українка зі щільним модельним графіком геть не встигає з навчанням. Тож Аліса подумує все здати екстерном.

Однак попри все, дівчина мріє здобути вищу освіту. Щоправда, Аліса ще не визначилася, чи їй вивчати дизайн, чи журналістику.

"До цих професій в мене лежить душа. Я разом з подругою веду колонку в місцевій газеті, в ній ми розповідаємо романтичні історії про людей, які вирішили поєднати свої серця. А ще я цікавлюсь політикою, як мій батько (батько дівчинки - Народний депутат від Партії Регіонів Едуард Матвійчук)", - розповіла модель.

Усі фото Аліси Матвійчук взято з models.com

Реклама:

Головне сьогодні