Василь Шкляр презентує нову книжку, яка має стати його "книгою життя"

11
13 листопада 2009

Над романом "Чорний ворон" письменник Василь Шкляр працював майже 13 років. Напередодні видання вже презентувало видавництво "Клуб сімейного дозвілля". Роман вийшов під назвою "Залишенець". Нині він виходить друком у видавництві "Ярославів Вал" - під назвою "Чорний ворон", повідомляє "Радіо Свобода".

Василь Шкляр ситуацію пояснює наступним чином: "Чорний ворон" виходить у рамках літературного конкурсу Ліги меценатів, "ЗалишЕнець" - через контракт із "Клубом сімейного дозвілля".

В основі роману - повстанська боротьба українців проти більшовицької Росії у 20-х роках минулого століття. Видання - художнє, проте має документальну основу: для підготовки роману Василь Шкляр працював в архівах СБУ.

Сам письменник, розповідаючи про "Чорного ворона", висловлює сподівання, що роман стане його "книгою життя". За словами Василя Шкляра, у книзі є і сльози, і сміх, і драматична історія кохання.

"Дивовижним виглядає те, що довкола вже була встановлена радянська влада, вже не було надії на визволення, а вони залишалися. Була когорта найстійкіших повстанців, які казали: "На моєму чорному прапорі було написано "Воля України - або смерть", ми не здобули волі, тому я обираю смерть"", - розказує про роман письменник.

Головне на сайті