Модні зимові аксесуари: рукавички, шапочки, шарфи...

Природна естетичність в моді. Нині вульгарно виглядати яскраво чи робити складні неприродні зачіски та макіяж. Еклектика та непродуманість стилю - тепер це знову ознака поганого смаку. Натуральність панує не лише в одязі, а також в аксесуарах та прикрасах, які доповнюють образ, роблять нас більш витонченими і дуже рятують у зимові дні.

Головним чином це рукавички та шапочки. Наразі світ знову захопився в'язанням. Рукавички можуть бути і довгими, і короткими, обов'язково на п'ять пальчиків, часто плетені з грубої вовни з використанням крупних візерунків, як то коси чи ромби. В таких умовах дуже популярними стають так звані мітенки - рукавички, обрізані під пальчики. В них і тепло, і зручно!

Можна, звичайно, надати перевагу і більш класичним варіантам з тонкої якісної натуральної шкіри, замші, чи краще виворотки, або й узагалі з хутра. До слова, в моду стрімко повертаються дещо призабуті хутряні муфти.

[L]Говорячи про хутро, слід додати, що цієї зими просто шаленої популярності набувають хутряні шарфи. Не шалики, горжетки чи коміри, а саме шарфи, суцільні чи на шовковій підкладці. І чим дорожче та елітарніше хутро - тим краще.

Їх слід носити, туго обмотавши навколо шиї, сколовши брошкою чи камеєю, або зав'язати на вузол чи бант. Кінці такого шарфа не повинні бути довгими. І, звичайно, жодної бахроми, китиць чи балабонів!

Чомусь не такими популярними цієї зими виявилися хутряні шапки, модні декілька попередніх сезонів. Тепер же як аксесуар до шуби, пальто чи в'язаного кардигану пропонується вдягати щільно облягаючі точно скроєні шкіряні капори, які своїм зовнішнім виглядом трохи нагадують шапочки для басейну. Багато хто зі світових дизайнерів залучив цей тренд до своїх колекцій.

Якщо ж вам не до вподоби така пропозиція, можна сміливо ходити без головного убору або скористатися каптуром вашого пальто, чи вдягнути обідок, масивно прикрашений різноманітним текстильним, шкіряним або навіть хутряним оздобленням. Він же слугуватиме вам за навушники в морозні дні.

Сумочка-конверт сучасної ділової леді від Ольги Громової
Мало хто ще не помітив того, що ботфорти сягнули піку своєї популярності. Не так моди, як саме популярності. Дизайнери запропонували їх на цей сезон в якості додаткового елементу до зміксованого образу наступної зими - готика плюс рок-н-рол. Крім того, граючись з цією темою, народилися і більш природні варіанти цього взуття: височезні грубі шкіряні ботфорти на зразок ковбойських, замшеві ботфорти натуральних відтінків, інколи підбиті хутром, як варіації на тему взуття населення північних районів та багато іншого.

Тому якщо українська модниця твердо вирішила поповнити свою взуттєву шафу парою новомодних ботфортів, не слід зациклюватися лише на стереотипному варіанті цього взуття. Варто пошукати пару саме під свій стиль і своє світосприйняття. Благо, варіантів запропоновано багато.

Ще одне надзвичайно популярне взуття цього сезону - уггі. Українські дівчата ще не в достатній мірі наситились цим видом взуття, але вже встигли відмітити їх зручність, практичність і комфорт. Тому ця зима, принаймні в Україні, буде відмічена суцільним масовим захопленням уггами. До того ж, компанії, що їх виробляють, кожен рік створюють нові модні моделі і активно пропагують уггі як універсальне взуття під будь-яке вбрання і будь-який стиль.

Зверніть увагу! На ремені ВІД Лариси Лобанової причаївся череп
Але на мокру зиму гумові чоботи ніхто не відміняв. Щоб зробити їх дещо привабливішими для міського стилю, окремі дизайнери прилаштували до них підбори, інші - почали розмальовувати у серйозні дорослі візерунки (а не рожеві бантики чи горошки), та надавати їм різноманітних модних фактур.

Не оминули увагою взуттєві виробники і чоловіків. Найсвіжіший тренд цієї зими - це високі чоловічі чоботи. Це ще не ботфорти, але вже не черевики. Брюки та штані тепер модно заправляти у взуття. Недарма ж більшість дизайнерів запропонували чоловікам звужені донизу брюки ти штани з петелькою під п'яту.

Тепер щодо прикрас. Якщо осінь пройшла під девізом: "Менше зайвого!", то ближче до зими модниці встигли скучити за всілякими ланцюжками, сережками, перснями і т.п. Але цього сезону рекомендовано носити переважно метал та блискуче каміння.

Від готики можна взяти велику кількість заклепок різноманітних форм (від пірамід та зірочок до черепів і скелетів) на сумках, взутті, ременях чи головних уборах, стальні ланцюжки та браслети, підвіски з металу, що формою нагадують всілякі інструменти та приладдя. Від рок-н-ролу в моді велике блискуче каміння та витончені металеві аксесуари.

Модні рокерські металеві прикраси від Каменська/Кононова
Ще одним трендом цієї зими можна вважати повернення до призабутої теми годинників. Тепер модно носити не лише яскраво виражені годинники на зап'ястку. Циферблати різних стилів та розмірів з'являються у вигляді кольє, підвісок, брошок та навіть сережок.

Серед сумочок беззаперечним лідером цієї зими стануть клатчі. Не надто маленькі, вмісткі, інколи вони переростають у сумки-конверти. Модні клатчі завжди якісно пошиті, виготовлені зі шкіри чи текстилю (переважно шовку), прикрашені металом або камінням.

Обов'язкова деталь трендової в цьому сезоні сумочки - петелька для тримання. Модні дами тепер ніби "вигулюють" свої аксесуари на повідку. Носити сумки на плечах, примати їх у руках чи затискати під пахвами, як це було раніше, тепер не потрібно і не модно. Як бачите, навіть діловій леді тепер доведеться зменшувати розміри своїх сумок до потреб моди.

Реклама:

Головне сьогодні