Донецьк повертається до Києва: нова чоловіча колекція Віктора Анісімова

Чорно-біла колекція з нотами мілітаризму від Віктора Анісімова під загальною назвою “Папарацці” для людей цинічних, таких, що не заморочуються своїм зовнішнім виглядом, але по-своєму модних.

“Вона для тих представників цієї романтичної професії, які можуть три дні сидіти в кущах, потім встати, поправити одяг, приколоти в петлицю квітку з того ж таки куща, і по тому…”, - пояснює дизайнер.

Класичні піджаки, жилети піджачного крою, сорочки та приталені теніски з кишенями в поєднанні з класичними вузькими краватками, стьобані куртки, особливо актуальні в зимовій колекції – далеко не повний перелік того, що спробував представити на розсуд київської публіки дизайнер.

Порадував Анісімов цього разу різноманіттям брюк. Дизайнер представив широкі класичні костюмні брюки, звужені та короткі штанці, штани “під спортивні”, камуфляжні зручні штани з великою кількістю кишень. Були і традиційні для Анісімова контрастні лампаси на брюках.

Східноукраїнський стиль загалом проглядав у всій колекції: від недбало вдягненого одягу та незастебнутих сорочок до спортивного стилю штанів з туфлями, в’язаних шапочок і кепок “уточка”.

Донецький дизайнер не втомлюється запевняти публіку, що створює саме такий одяг, який носять в його рідному місті. Але останнім часом в його словах можна почути і зовсім інші настрої.

“Хлопці такого не купують! Справжні донецькі пацани такого не носять!”, – кепкує дизайнер. “Тому в планах зробити жіночу колекцію. Тим паче, що мої знайомі дівчата про це постійно мене запитують”.

ВІДЕО ДНЯ

Нагадаємо нашим читачам, що Віктор Анісімов починав колись саме з колекцій жіночого одягу.

Наразі дизайнер все частіше не бере участі в Українському Тижні Моди, хоча ще недавно представляв у сезон по дві колекції: одну під власним іменем, а другу – під торгівельною маркою “WAWA” спільно з футболістом Владиславом Ващуком. “І досі складно з грошима”, – бідкається талановитий дизайнер.

У зв’язку зі зміною політичного керівництва держави дизайнера все частіше запитують, чи не збирається він переїхати до Києва. На що Анісімов по-донецьки патріотично відповідає, що пару років тому вже поривався переїхати до столиці, але тепер нарешті столиця переїздить до Донецька.

А ще дизайнер радий би попрацювати над корпоративним державним замовленням, як то спортивна форма для спортсменів або обмундирування для української міліції. Але бідкається, що ніхто йому такого не пропонує, і глибоко в душі покладає свої надії на Ріната Леонідовича Ахметова.

Реклама:

Головне сьогодні