Одяг з фотографіями від Лариси Лобанової та натуральне хутро від Земскова/Ворожбит

Лариса Лобанова представила колекцію, значно спокійнішу за літню . "Я завжди балую кольором в літніх колекціях, і доволі стримана в зимніх", - пояснює дизайнер.

Провідним символом колекції став чорно-білий принт, зроблений з фотографії, яка ще в далекому 2005 році посіла друге місце в рейтингу продажів на виставці плакатів в Лондоні, поступившись місцем портрету англійської королеви Єлизавети. Лариса Лобанова стверджує, що і зараз паризькі байєри замовляють речі саме з цим принтом. До слова, дизайнер володіє авторським правом на це зображення.

Колекція вбрання від Лариси Лобанової

В колекції привертає увагу різноманіття форм рукавів: з подвійними манжетами, з буфами по всій довжині або й зовсім з двох частин, застібнутих між собою ґудзиками.

Прикраси до колекцій дизайнер виготовляє власноруч і нікому не довіряє таку відповідальну роботу. Тому аксесуари з колекції не тиражуватимуться.

А ще Ларисі вдалося вловити найсучасніший світовий тренд - носити дамську сумочку на поясі.

ВІДЕО ДНЯ
Колекція вбрання від Лариси Лобанової

На фінальний вихід дизайнер представила чорну та білу сукні з шовку, спеціально задекорованого під лебедине пір'я.

Одяг від Лариси Лобанової славиться своїми сміливими експериментами з кроєм. Присутні вони і тут. І хоча на подіумі не завжди все вдається розгледіти, дизайнер охоче розповідає про новинки: "В цьому показі у нас були вироби по косій з трьома горловинами, які можна вдягати декількома способами; абсолютно "кругла" сукня з двох шматків тканини, зшитих по колу з дев'ятьма отворами для ніг, рук та голови, але виглядає це просто як дірява сукня".


Колекція вбрання від Лариси Лобанової
Колекція вбрання від Лариси Лобанової
Колекція вбрання від Лариси Лобанової
Колекція вбрання від Лариси Лобанової
Колекція вбрання від Лариси Лобанової

Тетяна Земскова та Олена Ворожбит представили дуже теплу та затишну колекцію, створену за допомогою просторого крою, зручних вільних конструкцій, тонких вовняних трикотажних полотен та якісного дорогого хутра лисиці, норки та єнота.

Дизайнери запропонували жінкам майже пуританський стиль в одязі, закутавши їх в просторий мішкуватий трикотаж, широкі штани та довгі спідниці. "Виставленням тіла напоказ в наш час нікого не здивуєш, світ від того вже втомився. Оголена дівчина не може бути загадковою. Настане час, коли жінка буде більш закритою, але не стане від того менш сексуальною", - каже творчий тандем.

В колекції багато жакетів та курток-трансформерів (одразу пригадується кіношний вислів "Брюки превращаются").

Тут і далі - колекція Тетяни Земскової та Олени Ворожбит

Дизайнери коментують свої творчі пориви так: "Кожна жінка хоче підкреслити свою індивідуальність! І наш одяг покликаний лише допомогти їй в цьому. Такі приставні деталі створені лише для зручності та прояву власного стилю та настрою: якщо є необхідність вдягнутися в коротке, можна відстібнути низ жакету, або, навпаки, пристібнути деталь, щоб почувати себе комфортніше."

У показі дизайнерів взяла участь "Місс Україна Всесвіт - 2010" Анна Пославська, з якою дует Земскова/Ворожбит планує творчу співпрацю на світовому конкурсі краси.


Усі фото Артема Жавроцького

Реклама:

Головне сьогодні