"Шлях до себе" від Світлани Бевзи

"Колекція створювалась легко!", - одразу випалила дизайнер Світлана Бевза. Вона вже вкотре використала для чергової колекції актуальний, за її суб'єктивним переконанням, тренд 70-х років.

Почерк Бевзи легко вгадуваний за абсолютним небажанням змішувати барви, робити складні неграфічні речі. "Звільнення від чужих думок і суджень - для мене це єдиний правильний шлях", - пояснила свою автентичність Світлана Бевза.

"Я створила лаконічну колекцію, тому і говорити буду мало. Нехай краще колекція говорить сама за себе", - відкараскувалась від розмов завжди балакуча Світлана.

Але вже за мить подалася в міркування: "Будь-яка діяльність людини, особливо, якщо це стосується творчості - це завжди внутрішні пошуки людини і зануреність у себе".

Шанувальниця скромної простоти "поринула" у себе, і знайшла там як чорні та білі сукні, так, власне, і кольорові монохромні вбрання: червоні, гірчично-жовті, салатові, зелені та болотяні.

Прославлена мінімалістка цього разу вирішила пограти з кольором: "А чому б і ні?! В житті цього, мабуть, багатьом не вистачає".

Використання яскравих барв у колекції сталося завдяки тому, що Світлана Бевза два роки вивчала тренд-буки і загальні модні тенденції, як прокоментувала власне сама дизайнерка.

Світлана примудрилась поповнити когорту тих, хто використав у колекції плісований шифон.

Фішкою нинішнього показу стали вироби з тканини у складки, застрочені поперечно, що під час ходи створює дивовижний рухливий ефект.

На тлі стислих суконь, доволі красномовно виглядало чудернацьке взуття з відкритою п'ятою власного дизайну Світлани Бевзи.

"Від самого першого показу і до сьогодні - це завжди моє взуття. Це не одиничні подіумні варіанти. Я співпрацюю з фабрикою, оскільки моє взуття продається і продається доволі непогано", - похвалилась Світлана Бевза.

Уперше дизайнер застосувала як аксесуар окуляри. І саме ці круглі кольорові окуляри стали, на переконання Світлани, провідним аксесуаром в колекції.

В недалеких планах Бевзи відкриття у Києві нового шоу-руму. Любителька якісного антуражу обіцяє для нього живописне розташування.

Читайте на TabloID Fashion Week: Байрак відпустила коси, а Alyosha зацікавилась модою

Реклама:

Головне сьогодні