Ведучою "Молодості" буде Рената Літвінова

— 18 жовтня 2010, 15:49

На фестивалі "Молодість", що пройде з 23 по 31 жовтня, також будуть французькі актори Софі Марсо та Крістофер Ламберт. Вони приїдуть на прем'єру фільму "Картагена", що відкриє фестиваль.

У програму повнометражних фільмів форуму ввійшли такі картини, як "Щастя моє" Сергія Лозниці, "Вуличні дні" грузинського режисера Левона Когуашвілі, "Звуки шуму" Оли Симонссон та Йоханнеса Штерне Нільссена (Швеція-Франція), "Інше небо" Дмитра Мамулії (Росія) та інші стрічки.

До журі "Молодості", яке очолить французький режисер Марко Каро, увійшли австрійський режисер Райнер Фріммель, російський продюсер Олена Яцура, український художник Олександр Ройтбурд.

За підсумками фестивалю журі присудить гран-прі за кращий фільм усієї конкурсної програми - статуетку Скіфський олень і 10 тисяч доларів, також призи за кращий повнометражний ігровий фільм, за кращий короткометражний фільм і за кращий студентський фільм в еквіваленті 2 тисяч.

Крім того, буде вручено премію імені Іва Монтана, якою нагороджується кращий молодий актор або акторка, у розмірі 1 тисячі євро.

Також будуть вручені приз глядацьких симпатій, призи журі Міжнародної федерації кінопреси і Міжнародної федерації кіноклубів.

Відкриття і закриття "Молодості" пройде в Національній опері України. А основними локаціями фестивалю будуть кінотеатри "Київ" і "Жовтень".

За матеріалами "Дзеркала тижня"

Реклама:

Головне сьогодні