Названо лауреатів "Київської пекторалі"

10
29 березня 2011

Урочиста церемонія вручення премії пройшла 28 березня у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Відповідно до рішення організаційного комітету, у номінації "За кращу драматичну виставу" перемогу отримала вистава "Грек Зорба" (театр ім. І. Франка).

Нагороду у номінації "За кращу музичну виставу" отримала вистава театру опери і балету для дітей та юнацтва "Перси Тіресія".

Кращою дитячою виставою було визнано постановку державного академічного театру ляльок "Про курочку Рябу".

У номінації "За кращу камерну виставу" нагороду отримав Новий драматичний театр на Печерську за виставу "Щастя".

Перемогу за кращу режисерську роботу отримав Едуард Митницький (вистава "Три сестри" театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра).

Премію у номінації "За краще виконання чоловічої ролі" отримав Анатолій Хостікоєв за роль Зорба у виставі "Грек Зорба".

Нагороду за краще виконання жіночої ролі отримала Наталія Сумська за виконання ролі Гортензії також у виставі "Грек Зорба".

Премію у номінації "За кращу сценографію" отримав Сергій Маслобойщиков (вистава "Буря" театру ім. І.Франка).

Олександр Курій отримав премію у номінації "За кращу музичну концепцію" (вистава "Три сестри" театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра).

Кращим акторським дебютом було визнано гру актора Бориса Орлова у виставі "Щастя" Нового драматичного театру на Печерську.

Премію у номінації "За кращий режисерський дебют" отримав Павло Юров за виставу "Депо Північне" (МТМ "Сузір'я").