Відкрився "Музей шкідливих звичок"

— 3 червня 2011, 10:42

У Миколаєві відкрилася фотовиставка "Музей шкідливих звичок". На фотографіях зображено життя наркоманів, алкоголіків, курців.

"Це шокові фотографії, це наше життя, життя нинішнє, і не дай Боже, майбутнє, - сказав організатор виставки, керівник громадського руху "Батьки проти наркотиків" Юрій Юрін, якого цитує УНІАН. - Ми наполегливо відвертаємося від того, що непривабливо, боляче, страшно. Назвати зло можна по-різному, кому як зручно - алкоголь, сигарети, наркотики. Так, в обличчя правді дивитися страшно. Але наші діти, наші онуки в небезпеці".

За його словами, в Миколаєві неофіційно налічується близько 40 тисяч наркоманів.

Фотографії впродовж двох років робив і збирав сам Юрін, а також їх надсилали поштою всі бажаючі й члени руху "Батьки проти наркотиків".

Керівник громадського руху фотовиставку назвав музеєм, оскільки має намір зробити її постійно діючою. Крім фотографій, демонструватимуться також і експонати, що мають відношення до шкідливих звичок людини, наприклад, пігулки, що мають наркотичну дію.

Впродовж навчального року будуть організовані екскурсії для школярів, вести їх будуть наркомани з багаторічним стажем, які успішно долають свою тягу до наркотиків.

У місці розміщення експозиції діятиме цілодобовий центр допомоги батькам, чиї діти вживають наркотики чи алкоголь.

Реклама:

Головне сьогодні