Держава дала 6 мільйонів на хворобу-кохання

11
14 жовтня 2011

Інформацію про це розміщено у Віснику державних закупівель.
 
Фільм зніматиме маловідоме ТОВ "Гагарін-медіа" за сценарієм Дмитра Томашпольського.
 
Синопсис фільму викладено на сайті "Сценарна майстерня".
 
Головна героїня Олександра має незвичайний талант. Вона – лікар-венеролог, і може визначити  хворіє  пацієнт чи ні  ще до аналізів - по очах, по голосу, по запаху. Вона –учениця професора Мойжеса, єдиного в світі лауреата Аппелівської премії в сфері венерології.
 
Але одного разу Олександрі потрапляє незвичний пацієнт – космонавт, який повернувся з космосу польоту з невідомою хворобою.
 
Олександра вивчає аналізи, які безсумнівно підтверджують  діагноз. Однак, зустрівшись з космонавтом, робить висновок, що він здоровий. Вперше в її життті – інтуїція та досвід суперечать аналізами. Її фахову гідність зачеплено.
 
Не дивлячись на взаємну антипатію з космонавтом, Олександра все ж вирішує  допомогти  йому довести, що він здоровий.  Для цього вона вирішує переспати з ним, і якщо вона залишиться здоровою, значить, не хворіє і сам космонавт…
 
Медицинський експеримент завершується успішно! Обидва здорові. Що ж відбулося? Відповідь знаходить професор Мойжес.   Виявляється, що людський організм здатен виробляти противірусний інтерферон і знищувати інфекцію без будь-яких антибіотиків. Але це можливо лише тоді, коли організм знаходиться в особливому стані…взаємного кохання.
 
Але  професор Мойжес повідомляє і про можливий рецидив у випадку зради одного із закоханих. Помста  відродженого віруса – смерть…
 
А в цей час в Зоряному містечку  готується секретний експеримент. Вперше в історії людства сексуальний контакт між чоловіком та жінкою буде здійснено у  відкритому космосі. До екіпажу увійшли космонавт Олександр Чайка и космонавтка Лєна Головач, його екс-коханка.

Що буде далі?
 
Жанр фільму визначено як комедія.
 
Фільм входить до числа 37, які виграли конкурс і фінансуватимуться з державного бюджету.Реклама: