Тиждень Моди: кохання, жага та пікантні подробиці в колекціях

Ледь не кожен з українських дизайнерів прагне створювати одяг для сильних вольових жінок, впевнених в собі кар’єристок. Ми вже писали про те, що на думку законодавців моди наступного літа навіть емансиповані жінки проявлятимуть свою жіночність в напівпрозорих нарядах і почнуть носити спідниці, хоча й довгі.

Але деякі з дизайнерів попрацювали цього сезону саме над образами витонченими та еротичними для жінок тендітних та ніжних, спраглих до кохання і посиленої чоловічої уваги.

Юлія Айсіна демонструє шалено спокусливі жіночні образи. Чарівливі "діорівські" силуети хоч і не вигадані українською дизайнеркою, але добре розбавили засилля уніфікованих хлопчачих образів чистого прет-а-порте цього Тижня Моди.

У фасонах і деталях вгадувались і "валентинівські" мотиви, й образи Джона Гальяно з колекцій високої моди в кращі часи в домі Діор. Зокрема, чого лише вартий помпезний фінальний вихід дами в неосяжній червоній сукні на криноліні, яка до смішного нагадує погану копію з паризького кутюру. Але звикла до шику Айсіна полюбляє створювати коштовні колекції.

Її нинішній показ можна назвати агресивно-еротичним. А сексуальний червоний колір, використаний в багатьох відтінках – від топазу до коралового, пройшов "червоною ниткою" у всій колекції.

Було в дефіле емансипованої дизайнерки занадто багато неприкритої еротики: прозорі сукні, мереживні топи і вечірні плаття з глибокими декольте, що трошки не прикривають самого розкішного. Спокусливі діви часом "випадали" з корсетів.

"Хто ж буде носити такі відверті сукні?" – запитали ми в Юлії.

А вона кокетливо ніби здивувалась: "Як так? Було таке? Були неприкриті груди?.." І тут же улесливо прощебетала крізь усмішку: "Нехай це буде пікантною подробицею для додаткових чоловічих розмов."

Дизайнер Марія Бех проявила себе більш стримано. Скромна сексуальність її колекції крилась в умінні передати в одязі легкі та розслаблюючі образи. Сукні з найтоншими драпіровками, невагомі жабо, пластинчасті наряди просто заворожують.

Марія як дизайнер з європейською освітою зуміла передати манливу привабливість ніжними образами морських пучин, найтоншими фактурами, закрученим кроєм, який важко розтлумачити, сукнями з блиском та якісно новими фактурними напівпрозорими тканинами, які дівчина закуповувала на закритих закордонних виставках.

Були серед іншого і практичні новації, часто властиві лише талановитим зарубіжним дизайнерам. Наприклад, захоплююче пальто з рукавами-рукавичками – дуже зручно в нашому кліматі, або спідниці з ультраглибокими кишенями по лікоть. В розумінні Марії елегантність може бути не лише красивою, але й зручною.

Морська й підводна тематика, передана Марією, точно втрапила в один із трендів наступного сезону, і перегукувалась з колекціями декількох світових модних будинків. Хоча скромна дівчина переконувала, що не переглядає колекції колег, доки не випустить свою, щоб раптом не перехопити чужі ідеї, а паралелі сприймає лише як комплімент.

Чого не скажеш про Андре Тана. Той щоразу відвідує європейські тижні моди, аби підзарядитися ідеями та натхненням.

Темою кохання була просякнута колекція Лариси Лобанової. Настрій дефіле передався вже на початку шоу, яке відкривала пара закоханих в пристрасному поцілунку. Одеситка теж побалувалася червоним кольором. "Колір кохання" – так називає його Лариса.

Крім нової порції авторських принтів від дизайнера, серед яких були графічні зображення оголеної пари в обіймах і соковиті плоди гранату, та дивовижних головних уборів, які дизайнер майструє власноруч; на подіум вийшла ціла серія яскраво-червоних суконь та сарафанів. Розмаїття вогненних нарядів нагадувало прощальне дефіле Валентино, обожнювача червоного кольору.

"Червоний колір підходить будь-якій жінці. Треба лише пам’ятати, що у червоного є багато відтінків," – казав майстер спокусливих жіночих суконь Валентино.

Вітчизняна дизайнерка теж упевнена, що жінки будуть носити червоне в наступному сезоні. І в цьому вона переконалась в Парижі, коли серед усього розмаїття її колекції західні байєри замовляли саме червоні сукні. А інші моделі просили повторити у цьому ж кольорі.

Реклама:

Головне сьогодні