Червона колекція Андре Тана і "калейдоскоп" від Юлії Айсіної. Фото

67
15 жовтня 2012
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Юлії Айсіної
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана
Колекція Андре Тана

Дизайнер Юлія Айсіна першою серед усіх запропонувала до наступного сезону життєрадісні веселкові барви: чисті яскраві кольори, соковиті ягідні відтінки, багатоколірні тканини. Чуттєва Айсіна ніколи не боялася кольору – її колекції завжди тішили око барвистим "вибухом".

Меланжевий і мультикольоровий трикотаж ручного плетення відкривав показ, перетікаючи у червону палітру: персиковий, кораловий, дівчачий рожевий, ліловий і колір фуксії на тлі сірих та оливкових обрамлень; блакитні та бірюзові відтінки з канарейковим жовтим і благородним охристим.

"Люди вже стомилися від сірої буденності і чорного одягу. Я впевнена: влітку всім захочеться яскравих насичених кольорів, строкатих суконь!" – переконує харизматична жінка.

 

Дуже вміло грається емоційна Айсіна з фактурами і кольорами, при цьому використовуючи майже класичні форми і силуети. Незмінні атрибути колекції: мікс грубого ручного плетення з тонким шовком, комбінезони, мереживні костюми. Моделі з поєднанням в’язання гачком і плетива на вилці з трикотажним оксамитом органічно вписались у стилістику літньої колекції.

Колекція схильної до неприкритого шику дизайнерки доповнена вишуканими дорогими прикрасами з каміння. "Ця колекція недешева, як і весь мій одяг, але не найдорожча. Вона коштує дорого через коштовну вишивку та інкрустації напівдорогоцінним камінням. От наступного сезону ви побачите мою найдорожчу колекцію, обрамлену виключно дорогоцінними каменями і коштовними ювелірними прикрасами," – в запальній ейфорії пообіцяла знову закохана жінка.

Юлія здебільшого працює з приватними клієнтами, а через дороговизну нарядів і велику кількість ручної роботи колекції Айсіної не можливо тиражувати на масового покупця. Та й цілей таких Юлія перед собою не ставить. "Я завжди кажу: якщо є попит, то має бути і пропозиція!" – натякає вона.

Цього вечора показав свою першу лінію smart couture дизайнер Андре Тан. "Кутюрною" була і подача колекції: в залі розносили шампанське, показ оформили живим музичним виступом. З такого приводу гості показу прийшли вишукано і стильно вбрані. А відданих клієнток дизайнера стало помітно одразу по розшитих натуральними перлами сукнях з попередньої колекції, яку Андре Тан називав шалено дорогою.

"Треба робити ставку на жіночність: цього давно не було в моді," – запевняє дизайнер, готуючи дефіле, присвячене славній добі Візантії.

 Колекція Андре Тана

Дизайнер спромігся вибудувати цілу колекцію, використовуючи лише два "королівські" кольори: червоний і золото. Довелося експериментувати з фактурами і відтінками: колір бургунді, бордо, зістарена теракота, поєднання червоного з бежевим, чисте золото і охристі відтінки.

Войовничість образів, або лицарство (за творчим задумом дизайнера), читались лише опосередковано: масивна розширена лінія плеча, жорсткий стан, майже боксерські пояси.

"Царський" шик підтримано золотим шитвом, використанням ексцентричного, але модного останнім часом вушного аксесуару – каффів, масивних прикрас з камінням і пір’ям, ременів з аплікаціями.

"Всі бояться використовувати масивні оздоби. Єдине, від чого застерігаю я, – вони мають бути до місця! Наприклад, в офісі не зрозуміють, якщо ви вдягнете каффи. Важливо завжди дотримуватись дрес-коду," – розтлумачує Тан.

 Колекція Андре Тана

Вишукані наряди, розшиті каменями, коштуватимуть клієнткам близько 3 000 євро. Дизайнер називає такі ціни "гуманними".

Колись він принципово не дарував коштовні сукні власного виробництва. Тепер зізнається, що має такий "гріх": "В усьому світі існує практика давати сукні на червоні доріжки."

"Розтиражовані колекційні вбрання можна буде придбати в магазинах, в індивідуальному порядку працюємо лише з зірками."

"Я люблю працювати над стилем, над концептом, розробляти повний гардероб "від і до". Пошиття одних брючок в ательє мене не цікавить. Не приховую, що вдягаю декількох впливових персон. Але прізвища назвати не можу!"

"Гроші люблять тишу, а великі гроші – гробову тишу!" – підсумовує обережний Тан.

А Ви вже знаєте, хто з українських знаменитостей відвідав показ Андре Тана? Подивіться фоторепортаж на TabloID UFW день 4. Зійшлися скандальні дами: Окунська, Розіта, Прокаєва