"Відважна 3D" отримала “Оскар” як найкращий мультик

15
25 лютого 2013

"Відважна" є режисерським дебютом Марка Ендрюса, відомого як сценарист фільму "Джон Картер: Між двох світів". 

У центрі оповіді мултика - родина шотландського короля Фергюса. У нього є жінка Елінор, дочка Меріда та троє маленьких, але вкрай винахідливих синів-трійнят. Всі персонажі дуже яскраві та типажні. Харизматичний, мужній, але водночас лагідний та веселий король, по-королівськи стримана та ніжна й любляча королева, шибеники трійнята та схильна до авантюр, пригод та стрільби з лука старша донька.

 

Коли приходить час видавати Меріду заміж, її батьки влаштовують спеціальний лицарський турнір. За руку дівчини мають змагатися сини ватажків найголовніших шотландських кланів, проте Меріда ще не готова до заміжжя.

Претенденти у чоловіки також не надто вправні, і в результаті у турнірі перемагає сама Меріда. Ця витівка призводить до сварки із матір’ю, і дівчина намагається знайти допомогу в чаклунки. Та, звісно, чари – річ чудова, проте небезпечна, і в результаті усе йде шкереберть.

 

Але саме через труднощі герої віднаходять порозуміння та, найголовніше, свою долю, яка живе в них самих, і яку вони можуть змінювати.powered by lun.ua