Оголошено номінантів на Оскар

— 16 січня 2014, 16:09

Про це йдеться на офіційному сайті кінопремії.

Так, в номінації "Найкращий фільм" за статуетку боряться: "Афера по-американськи", "Капітан Філіппс", "Небраска", "Філомена", "12 років рабства", "Гравітація", "Вовк з Уолл-стріт", "Вона" та "Далласський клуб покупців".

Трейлер до фільму "Афера по-американськи"

Трейлер до фільму "Капітан Філіпс"

Трейлер до фільму "Небраска"

Трейлер до фільму "Філомена"

За перемогу у номінації "Найкращий актор" змагатимуться: Крістіан Бейл ("Афера по-американськи"), Леонардо ді Капріо ("Вовк з Уолл стріт"), Меттью Макконахі ("Далласський клуб покупців"), Брюс Дерн ("Небраска") та Чівітел Еджиофор ("12 років рабства").

Трейлер до фільму "Далласький клуб покупців"

Серед актрис на премію за найкращу головну роль висунуто: Емі Адамс ("Афера по-американськи"), Кейт Бланшетт ("Жасмін"), Сандра Баллок ("Гравітація"), Джуді Денч ("Філомена").

На "Оскар" з актрис, які зіграли ролі другого плану, претендують Дженніфер Лоуенс ("Афера по-американськи"), Джулія Робертс ("Август"), Джун Скуибб ("Небраска"), Саллі Хокінс ("Жасмин"), Люпіта Ніонго ("12 років рабства").

Трейлер до фільму "12 років рабства"

Серед "Акторів другого плану" присутні такі номінанти: Баркхад Абді ("Капітан Філіппс"), Бредлі Купер ("Афера по-американськи"), Міхаель Фассбендер ("12 років рабства"), Джона Хілл ("Вовк з Уолл стріт"), Джаред Лєто ("Далласський клуб покупців").

На "Оскар" за найкращий фільм іноземною мовою висунуті стрічки з Палестини, Камбоджі, Бельгії, Італії, а також Данії. Фільм з України у список номінантів не потрапив.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні