Активісти поставлять спектаклі про ситуацію в країні в п'яти містах України

— 14 лютого 2014, 19:11

"Театр діалогу" - це документальний театр, в якому немає професійних акторів, в ньому грають зовсім різні люди, а спектакль - це переказ їхніх особистих історій.

Проект був ініційований групою активістів, що підтримують Майдан, для того, щоб по-новому поглянути на нинішні події та активізувати співпричетність людей до них. Він побудований на методиці "Театру пригнічених" - театру, який сприяє соціальним змінам, допомагає мобілізувати публіку і зробити її активним учасником суспільних процесів.

"Коли до Києва приїхав постановщик Ялмар Хорхе Жоффре-Айхорн і побачив, що тут відбувається, своїми очима, виникла ідея запросити режисерів з усього світу, щоб вони підтримали українців не лише на політичному, а й загальнолюдському рівні", - каже одна з ініціаторів "Театру діалогу" Оксана Потапова.

На запрошення відгукнулися шість тренерів з Німеччини, Бельгії, США, Індії, Колумбії та Ірландії. А заявки на участь подали близько 180 чоловік.

"Усі тренери погодилися приїхати за свої гроші, - говорить Потапова. - Але ми все одно хочемо зібрати кошти, щоб оплатити їхні квитки хоча б по Україні ".

ВІДЕО ДНЯ

Під час триденних воркшопів учасники розповідатимуть свої історії, обговорюватимуть один з одним нинішні події і вчитися грати. З досвіду тренерів, трьох днів для цього цілком достатньо.

Підсумком проекту стане постановка, яка відбудеться цієї неділі, 16 лютого, в Києві, Донецьку, Чернігові, Чернівцях та Львові.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні