В офіційний кліп "Воїнів світла" Ляпіса Трубецкого потрапили барикади з шин і коктейлі Молотова. Відео

— 4 березня 2014, 15:28

У офіційній версії ролика теж знайшлося місце барикадам, шинам, коктейлям Молотова, дерев’яним дубинкам і протистоянням з людьми у шоломах і щитах.

Пісня входить до нового альбому "Матрьошка" з піснями, написаними ще у 2012 році. Пісня "Воїни світла", однак, дуже точно описує події на Майдані, а приспів пісні звучить так:

Воины света, воины добра,
Охраняют лето, бьются до утра.

Саме тому, ця пісня з альбому "Матрьошка" викликала у багатьох асоціації з останніми подіями в Україні.

ВІДЕО ДНЯ

офіційне відео до пісні "Воины света"

На Youtube вже з’явився неофіційний відеоряд для цієї пісні, підібраний з кадрів української революції та загиблими "воїнами світла" ("Небесною сотнею").

Сам гурт на своєму сайті пояснив: "Усі пісні, що увійшли до альбому "Матрьошка", були написані в 2012 році, задовго до українського Майдану, російської Олімпіади і інших знакових подій, з якими тепер багато хто асоціює нашу платівку".

"Матрьошка " - це не агітка, що не пропаганда, не куплети на злобу дня. Це музично -фантастичний кібер-панк, це альбом - казка, присвячена нашому недалекому майбутньому. За час, що минув з 2012 року, якісь з пісень вже почали збуватися, якісь поки не збулися - а збудуться чи ні, залежить від нас сьогоднішніх, від наших вчинків тут і зараз".

Далі гурт зауважує: "Захищайте слабких, боріться з несправедливістю, відстоюйте свою думку, допомагайте тим, хто потрапив у біду, і не забувайте про дві найголовніші речі, які є в нашому житті: дружбу і любов".

Неофіційне відео до пісні "Воины света" з кадрами української революції

Реклама:

Головне сьогодні