Режисер фільму "Поводир" Олесь Санін викликав фільм "Плем'я" Слабошпицького на дуель

44
12 вересня 2014

За словаами Саніна, зачеплена честь гідних людей. "Тому фільм "Поводир" викликає фільм "Плем'я" на дуель. Не в Фейсбук, а в кінотеатрі. Максимально великий зал, два фільми, глядацьке голосування. Тільки воно сьогодні може служити еталоном справедливості. Нехай глядач вирішує", - цитує його прес-служба Edit PR.

Нагадаємо, 9 вересня Український Оскарівський комітет у складі народної артистки України Ади Роговцевої, народного артиста України кінорежисера Олега Фіалко, лауреата 2 технічних премій "Оскар" Анатолія Кокуша, голови Національного Союзу кінематографістів Сергія Тримбача, кінокритика, ведучого телепрограми "Аргумент-кіно" Володимира Войтенка, письменника і сценариста Андрія Куркова, президента Асоціації Продюсерів України Олексія Сєркова та продюсера, президента Асоціації "АРМА-Україна" Дмитра Колеснікова оголосив, що фільм "Поводир" представить Україну на церемоніх вручення премії Оскар за 2014 год.

Після цього режисер і продюсер фільму "Плем'я" заявили, що не задоволені складом Оскарівського комітету та вважають його рішення нечесним. Як заявив у Facebook режисер Мирослав Слабошпицький: "Ми безумовно будемо апелювати до Американської кіноакадемії, і скоріше за все, Україну цього року дискваліфікують".