Три українські книги потрапили до найпрестижнішого світового каталогу дитячих книг

107
25 вересня 2014

Зокрема, до списку потрапила книга Тараса та Мар'яни Прохасько "Хто зробить сніг", книга "Із життя хитрих слів" Романа Скиби в ілюструванні Тетяни Денисенко та "Лісова пісня" Лесі Українки в оформленні Поліни Дорошенко, повідомляє БараБука.

 Марина і Тарас Прохасько, "Хто зробить сніг"
 

Міжнародний каталог "Білі круки" (The White Ravens) – це перелік 250 найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу, який виходить щорічно з 1996 року. Фахівці обирають найкращі з книжок, що надходять з усього світу до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені.

 
 "Із життя хитрих лисів", Роман Скиба

Серед критеріїв оцінки найкращих книжок – літературний стиль і дизайн, універсальність теми, новаторські художні рішення.

Каталог "Білі круки" вважають одним із ключових орієнтирів у світі дитячої та підліткової літератури, який визначає світові тенденції для критиків, видавців, продавців книги.

 
 

Раніше до "Білих круків" уже потрапляли книжки в ілюструванні Володимира Голозубова, Костя Лавра, Владислава Єрка, Сергія Савченка, поетична збірка Василя Голобородька "Віршів повна рукавичка" з ілюстраціями художниці Інги Леві, "Казка про Старого Лева" Мар’яни Савки з ілюстраціями Володимира Штанка, народні казки "Рукавичка" і "Ріпка" в оригінальному оформленні творчої майстерні "Аґрафка", а також "Вісім днів із життя Бурундука" Івана Андрусяка з малюнками Ганни Осадко.