Ukranian Fashion Week Day 5. Новий старт

17
20 жовтня 2014
Колекція Анни Забєліної
Колекція Анни Забєліної
Колекція Анни Забєліної
Колекція Анни Забєліної
Колекція Яни Червінської
Колекція Яни Червінської
Колекція Яни Червінської

Останній день Українського тижня моди присвячений новим дизайнерам. Саме тому тут можна зустріти багато людей, які їх підтримують, а також fashion-критиків, котрі шукають нову зірку та уважно слідкують за молодим поколінням української моди.

У секції "Нові імена" цього разу варто відмітити білоруску Анну Забєліну, котра представила оригінальні принти у вигляді меблів.

 
 
 

Власне малюнки табуреток, котрі надихнули дизайнерку, вона знайшла на Facebook-сторінці української ілюстраторки Жені Прохоренко. З цього і почалась колекція, котру вона спочатку представила на конкурсі "Мельница моды" у рідній країні, а потім доповнила та показала у Києві.

Сама дизайнерка була одягнута у речі з своєї колекції: шовково-атласну блузу фіолетового кольору з принтом, у вигляді стільців, розпорошених по всьому тлі тканини, та спідницю міді-довжини з тими ж стільцями, однак, виконаними у техніці валяння.

Останнім показом дня стало дефіле Яни Червінської, котра виграла престижну нагороду Bazaar Fashion Forward від журналу Harper’s Bazaar.

Саме тому до її показу була прикута увага, а у першому ряду сиділо багато впливових стилістів та інсайдерів світу моди. Наприклад, Наталя Осадча, котра стилізує зйомки для Elle, а також Поліна Неня, власниця медіа-ресурсу bestin.ua.

Колекція Яни була справді вартою уваги: вона була цільною, що дуже важливо як для новачків, так і для більш досвідчених дизайнерів.

Колекція Яни Червінської 
 Колекція Яни Червінської 

У ній були нові ідеї, як, наприклад, взуття на дерев’яний підошві чи чудернадські капелюхи, які наче виринули з казки.

До речі, вся колекція була казковою – вона називалась Tea Party, тобто чайна вечірка та відсилала до "Аліси в країні чудес". Вражаюче виглядали сукні з штучного хутра з мереживними вставками та об’ємні пальто.

Незважаючи на свою чудернадськість всі речі були переважно носибельними – саме у цьому можна вбачати талант дівчини, котра змогла подати нетрівіальну ідею у комерційному та сучасному виконанні.