У столиці стартує фестиваль "Арсенал ідей"

— 27 травня 2015, 15:28

Про це повідомляє сайт музейного комплексу "Мистецький Арсенал".

"Тема фестивалю – "Змінимо світ!" Це міждисциплінарний освітній проект для дітей та підлітків, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм", - йдеться в повідомленні.

На відвідувачів чекають: творчі уроки з мистецтва, цікаві інтерактиви у просторі музеїв, простір науки та робототехніки, дослідницькі хакатони, кінопрограма та театральні вистави, школи юних журналістів, фотографів, кінодокументалістів, школи вокалу та хореографії.

А також чемпіонат зі складання Кубика Рубіка, майстер-класи від школи діджеїнгу, вуличний парк археологічних досліджень, спеціальна програма для дітей із особливими потребами та дипломатична гра для дітей "Моделювання ООН"!

У програмі фесту: простір музеїв, мистецький простір, літературний простір, театральна сцена, простір науки, медіа простір, простір освіти та освітнього туризму, простір музики, ігровий простір, програма для батьків, простір дозвілля та спорту та благодійна програма.

У рамках заходу також пройде книжковий ярмарок від дитячих видавництв, презентації нових книжок, майстер-класи тощо.

Офіційне відкриття відбудеться 27 травня о 15:00. Фестиваль триватиме до 31 травня (27 травня з 15:00 до 21:00, 28–31 травня з 10:00 до 20:00) за адресою вулиця Лаврська, 12.

Загальна вартість вхідного квитка – 30 гривень. Абонемент на 5 днів фестивалю – 80 гривень.

Українська правда. Київ

Реклама:

Головне сьогодні