В столиці йде набір на інтенсивний курс "Акторська майстерність"

Вільна Школа Акторської Майстерності з 26 по 29 червня надає можливість провести святкові вихідні приємно і з користю: пройти інтенсивний курс з акторської майстерності. Програма складається з майстер-класів та лекцій і розрахована на широку аудиторію.

Курс Вільної Школи Акторської Майстерності за чотири дні допоможе розкрити творчий потенціал, розвинути увагу та уяву, навчить імпровізувати в незапланованих ситуаціях в житті та на сцені, вільно спілкуватися, відчувати себе спокійно і впевнено перед аудиторією і камерою.

Отримані знання та вміння будуть корисні тим, хто хоче відчути себе в акторській шкірі, бажає успішно виступати публічно і просто вміти бути розкутим, навчитися імпровізувати і керувати власним настроєм. Акторські техніки необхідні не тільки для артистів, а й для зовсім різних сфер діяльності пов'язаних з комунікацією. Успішні переговори, продажі, презентації та публічні виступи вимагають базових знань й умінь акторської майстерності.

З майстер-класами з акторської майстерності виступлять режисери та актори, серед яких україно-німецький режисер Андрій Крітенко, режисер Сергій Проскурня, актори театру і кіно Сергій Калантай, Олег Прімогенов, Ахтем Сеїтаблаєв, Євген Нищук, Анатолій Гнатюк та інші. Про те, як позбавлятися від страху публічних виступів, розповість відомий телеведучий, журналіст і актор Микола Вересень.

Ми робимо головні акценти на наступні теми:

  • "Акторська майстерність". Це знання та вміння, які є найголовнішими для професії актора і як вони допомагають жити (або заважають).
  • "Імпровізація". Це навички та здібності, які необхідні як на сцені, так і в житті, яке підносить нам безліч незапланованих ситуацій.
  • "Конфлікт. Любов". Суть будь-якої драматургії – це конфлікт. Любов – завжди конфлікт. Конфлікт – це кров театру. Суть будь-якого театру – життя.

Для вступу заповніть реєстраційну форму на сайті школи krot-theater.com/school

Дати курсу: 26-29 червня 2015 року

Місце проведення: FREUD HOUSE, вул.Костянтинівська, 21

Вартість: 2000 гривень за весь курс. Вступ за електронними анкетами до 25 червня 2015 року

Зверніть увагу, додатково до вартості навчання сплачується перебування у просторі. Це 96 гривень на день. В цю суму входить чай/кава, печиво, тости у безлімітній кількості.


У Вільній Школі Акторської Майстерності працює програма лояльності:

  • Ви вже були учасником минулих курсів? Тоді для Вас вартість навчання складатиме 1600 грн
  • Ви реєструєтесь в Школу разом зі своїм другом? Для Вас обох вартість навчання буде по 1600 грн

Дні занять: п’ятниця-понеділок з 10:00 до 21:00
Контактна інформація: координатор Вільної школи акторської майстерності Любов Скірко ([email protected]) +38 (044) 229 01 12, +38 (094) 829 01 12

Офіційна сторінка в facebook.com та vk.com, сайт школи krot-theater.com/school

Викладачі курсу:

Андрій Крітенко – україно-німецький театральний режисер. Розповість про акторську індивідуальність. Що це? Актор сьогодні: індивід чи особистість?

Олег Прімогенов – актор театру та кіно. Проведе майстер-клас зі сценічного руху – вміння передати свій внутрішній стан мовою тіла: реакції, координація руху, амплітуда, швидкість, сила.

Сергій Калантай – актор театру та кіно. Розкаже про авторський текст як спосіб передачі думки та емоції на прикладі поезії великих поетів.

Микола Вересень – журналіст, теле- та радіоведучий, актор. Поділиться досвідом як боротися зі страхом сцени і публіки, розкаже про публічні комунікації та специфіку роботи тележурналіста та ведучого.

Сергій Проскурня – театральний режисер та продюсер. Розповість про актуальний сучасний український театр, його героїв та ворогів.

Анатолій Гнатюк – народний артист України. Розкаже про імпровізацію на театральних підмостках, в кадрі і житті.

Ахтем Сеїтаблаєв – заслужений артист АР Крим. Поділиться досвідом роботи на знімальному майданчику, розповість про відмінності роботи в кадрі і на театральній сцені.

Тетяна Кобзар – театральний педагог, актриса театру і кіно. Покаже практичні прийоми для тренування мовного аппарату, розповість про закони мовлення, ази красномовства і риторики.

Капорин Євген – актор театру і кіно. Розкаже як відкрити свій потенціал, про перше спілкування з режисером, партнером і перші етюди.

Дмитро Суржиков – актор театру і кіно. Розповість про безпосередню взаємодію актора і глядача, сценічну увагу та вплив реакцій залу на творчу увагу актора.

Олександр Ірванець – письменник, драматург, перекладач. Проведе майстер-клас з теми "Текст і підтекст". Розкаже як виокремити для себе інформацію прямо словами не сказану, а ту, що має на увазі автор.

Євген Нищук – народний артист України. Поділиться досвідом про імпровізацію в екстремальних умовах, адже, будь-який вихід на сцену – завжди екстрим.

Alloise –співачка, автор слів і музики, радіоведуча, актриса.З Alloise поговоримо про народження і відторгнення сценічного образу.

Реклама:

Головне сьогодні