Тест

У Львові з'явиться квартал для креативного класу і підприємців

"Ми з партнерами хочемо створити у Львові проект "Креативний Квартал". Це комплекс загальним розміром більше 15,000 кв м (включаючи зовнішні території), з антікафе, коворкінгом, стартап-боксами, залами для майстер-класів та івентів, хакер-спейсом, творчими майстернями, центром розвитку дітей, мейкер-спейсом, експеріментаріумом, переговорними кімнатами, цифровой лабораторією, стартап-банком, поштовим відділенням, амфітеатром, еко-парком, парковкою і багатьом іншим", - повідомив Ілля Кенігштейн на своїй сторінці у facebook.

Такий квартал повинен стати місцем зустрічі, спільної роботи та розвитку представників технологічної та креативної спільнот, а також підприємців, або бажаючих ними стати та їх дітей. Мета проекту – створити яскравий культурно-інноваційний хаб з цілим діапазоном освітніх і розвиваючих проектів, заснованих на парадигмі нової філософії креативного підприємництва та smart-відпочинку.

Завдання проекту – сприяти трансформації Львова в центр креативного підприємництва.

Про готовність допомогти у його реалізації вже заявили глобальні інноваційні компанії: Microsoft, Intel, Ericsson, HP, Cisco, Schneider Electric і багато інших.

Є речі, які неможливо замовчувати, бо про них і так знають багато. Час прийшов.Ми з партнерами хочемо створити у Львов...

Posted by Ilia Kenigshtein on 27 августа 2015 г.
фото: feerie.com.ua