Оператор "5 елементу" та співавтор Бессона знімає кіно у столиці. Фото

— 3 листопада 2015, 10:36

Оператором фільму став Тьєррі Арбогаст, багаторічний співавтор Люка Бессона. В історії українського кіно - це перша масштабна міжнародна копродукція в жанрі сімейного фентезі.

"Поліна" - історія маленької дівчинки, яка здійснює подорож по той бік кіноекрана, де мешкають казкові герої і ховаються страшні таємниці. Головну роль виконує 11-річна українка Поліна Печененко. Також, у фільмі задіяний міжнародний акторський склад, включаючи європейських і українських зірок, які будуть заявлені пізніше.

Режисер фільму Оліас Барко - призер Каннського МКФ (приз Тижня критики за короткометражний фільм Poubelles, 1994), а його повнометражний фільм Kill me please (2010) отримав більше 10 фестивальних нагород, включаючи Гран-прі Римського кінофестивалю і приз за Кращу режисуру 2-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Оператор фільму Тьєррі Арбогаст - володар технічного гран-прі Каннського кінофестивалю, а також 3 нагород і 5 номінацій на премію Сезар. Працював з такими режисерами, як Брайан де Пальма, Матьє Кассовіц і Емір Кустуріца. Але найбільше відомий своїм постійним співпрацею з Люком Бессоном, для якого зняв його головні фільми - Леон (1994), П'ятий елемент (1997), Люсі (+2014) та інші.

Виробництво фільму є копродукцією між Україною, Бельгією та Францією. Фільм знімається англійською мовою і розрахований на аудиторію від 7 до 70 років і широкий міжнародний прокат. Світова прем'єра стрічки "Поліна" запланована на 2016 рік.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні