Українські письменники читатимуть тексти на підтримку хворого Олександра Бойченка

— 11 листопада 2015, 14:25

Участь у ньому візьмуть: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Андрій Бондар, Олександр Ірванець, Ірена Карпа, Христя Венгринюк, Дмитро Лазуткін, Гриць Семенчук, Борис і Людмила Херсонські, Ірина Цілик.

За словами одного з ініціаторів благодійного літературного вечора письменника Сергія Жадана, сьогодні багато хто говорить про взаємопідтримку та самоорганізованість українців.

"Вечір на підтримку Сашка – чудова нагода подібні розмови підтвердити, – вважає автор. – Ми маємо можливість допомогти чудовій людині й доброму письменнику. Гріх цією можливістю не скористатись".

[L]Також під час заходу відбудеться перегляд короткометражного фільму "Хармс і Холмс", створеного у жанрі експериментальної абсурдистської відеопоезії. Зйомки відбувалися у Чехії та в Україні.
Автор ідеї та головний герой фільму Ігор Померанцев виступає у ролі детектива, який розслідує взаємозв’язок між детективом Холмсом і поетом Хармсом, відвідуючи різні місця – англійські міські ландшафти і сади, радянські тюрми і психлікарні – у пошуку відповіді на питання: "Що ж поєднувало Холмса і Хармса"? Режисерка фільму – Лідія Стародубцева.

Вхід за благодійним внеском – від 100 грн.

ВІДЕО ДНЯ

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні