Український фільм "Танк" отримав нагороду на пітчингу "Берлінале"

— 16 лютого 2016, 11:04

Про це УП.Культура повідомила прес-служба Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість".

На пітчинг-презентаціях, окрім фільму "Танк" Максима Ксьонди, було представлено 36 кінопроектів з усього світу.

Режисер фільму "Танк" Максим Ксьонда та продюсер Макс Сердюк на "Берлінале"

За сюжетом стрічки, головний герой — підліток із неблагополучної сім’ї на прізвисько Малий — знаходить німецький танк часів Другої світової війни.

Вивчивши інформацію про подібну знахідку в мережі, герой зрозумів, що танк коштує близько мільйона доларів. Для Малого це шанс вирватися із забутого Богом і людьми місця, тож він вирішує продати танк частинами.

Кадр із фільму "Танк"

Над виробництвом фільму працюють компанія Noosphere Films та продюсер Макс Сердюк.

2015 року "Танк" також став переможцем конкурсу повнометражних кінопроектів на пітчингу VI Одеського міжнародного кінофестивалю та пітчингу ідей на кінофестивалі у німецькому місті Котбус.

Нагадаємо, що 66-й Берлінський міжнародний кінофестиваль стартував у столиці Німеччини 11 лютого і триватиме до 21 лютого.

Україна на цьогорічному "Берлінале" представляє 6 фільмів: "Без тебе" Нарімана Алієва, "Гетьмана" Валерія Ямбурського, "Маріуполіс" Мантаса Кведаравічюса, "Танк" Максима Ксьонди, "Голубе плаття" Ігоря Мінаєва та "Одинадцятий" Дзиґи Вертова.

Організаторами Українського національного стенду Ukrainian Film Corner цього року виступили Державне агентство України з питань кіно та Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість".

Реклама:

Головне сьогодні