Шляхами Орвела, в гості до Бронте. 10 місць, куди варто поїхати справжнім фанатам літератури

— 10 грудня 2016, 10:30

Щоб пройти стопами улюблених майстрів слова, варто добре спланувати подорож. Видання BoredPanda пропонує 10 місць для справжніх фанатів літератури.

1. Монтгомері, США.

Колись Монтгомері був домом для Френсіса Скотта Фіцджеральда та його дружини Зельди. Відомо, що вони винаймали будиночок у Кловердейлі восени 1931 року.

2. Париж, Франція.

У 20-річному віці Джеймс Джойс переїхав до Парижа. Це був його перший від'їзд з Ірландії, який тривав близько року. У Франції автор легендарного "Уліса" мав фінансові проблеми, тому часто змінював професії – працюючи журналістом, вчителем.

Buongiorno 💙 • • • • • #Sunrise #NotreDame #Paris #France

A photo posted by Dino Presciutti (@dino_presciutti) on Dec 9, 2016 at 2:14am PST

3. Дав-Коттедж, Велика Британія.

Поет-романтик Вільям Вордсворт жив у Дав-Коттеджі протягом 8 років. Тут він знаходив натхнення для своїх текстів та часто прогулювався із сестрою Дороті біл прилеглого озера.

Visiting Wordsworth #dovecottage #lakedistrict #wordsworth #lonelyasacloud

A photo posted by Rebekah Delilah Ramdewor (@bekah_ramdewor) on Sep 30, 2016 at 8:23am PDT

4. Хоерт, Велика Британія.

Родина сестер Бронте переїхала у Хоерт 1820 року. Тут вони провели більшу частину життя і написали свої найвідоміші романи.Тепер у Хоерті розташований музей письменниць.

У ньому зберігаються особисті речі родини, в кімнатах висять картини, що належать руці Бренуелла Бронте, а також малюнки сестер-письменниць.

5. Флоренція, Італія.

Написана 1908 року Едвардом Фостером "Кімната з краєвидом" точно передає атмосферу Флоренції не тільки крізь вікно на річку Арно.

#florenceitaly

A photo posted by Innocenzi Simone 18 (@simone.innocenzi88) on Dec 9, 2016 at 2:26am PST

6. Бат, Англія.

Відомий своїми римськими лазнями, Бат також пишається своєю дуже відомою мешканкою, письменницею Джейн Остін, яка провела там більшу частину свого життя.

7. Ясна Поляна, Росія.

У садибі в Щокінському районі Тульської області, заснованій у XVII столітті, народився російський письменник Лев Толстой. Тут він написав "Війну і мир" та "Анну Кареніну".

8. Швеція.

Цю країну прославив письменник Стіг Ларсон, а його відомим на увесь світ зробила трилогія романів та "Міленіум" про детектива-журналіста Мікаеля Блумквіста та дівчину-хакера Лісбет Саландер та їхні екранізації.

9. Каталонія, Іспанія.

Кожен, хто читав не тільки "1984" Джорджа Орвелла, а брався й за "Данину Каталонії", не може відкладати подорож у цей іспанський регіон.

#hdr_beautiful_landscapes #hdroftheday #catalunya #lamola

A photo posted by Marco Vagante Pachiega (@marcopachiega) on Dec 2, 2016 at 1:57pm PST

10. Оук-Парк, США.

Оук-Парк був домом для Ернеста Хемінгуея. Зараз у будинку письменника розташований музей.

#florida #keywest #house #colonial #typical #hemingwayhouse #nature

A photo posted by Vale🌺 (@va_lentina783) on Dec 9, 2016 at 7:39pm PST

Реклама:

Головне сьогодні