Названо переможців театральної премії "Київська пектораль"

— 28 березня 2017, 10:30

У понеділок, 27 березня, під час 25-ї церемонії відбулося нагородження лауреатів театральної премії "Київська пектораль".

Фото kievcity.gov.ua

Подія традиційно була присвячена відзначенню Міжнародного дня театру й відбувалася у колонній залі КМДА, йдеться на сайті столичної держадміністрації.

Цьогоріч "Київську пектораль" за найкращий драматичний спектакль отримала вистава "Без вини винуваті" (Театр на Липках), а найкращим музичним спектаклем став "Графиня Маріца" (Театр оперети)

Найкращий камерний спектакль – "Ми, Майдан" (Театр Колесо), вистава для дітей – "Містер Р-р-р" (Театр маріонеток).

За найкращу режисерську роботу нагородили Стаса Жиркова, (вистава "Слава героям" (спільна робота театру Золоті ворота та Івано-Франківського театру імені Франка).

ВІДЕО ДНЯ

Найкраща чоловіча роль – Богдан Бенюк за роль Річарда III, "Річард III" (театр ім. Франка)

Фото kievcity.gov.uа

"Київську пектораль" за найкращу жіночу роль отримала Христина Микитин (Елен,"Мене прислав доктор Хоу", Театр на Липках)

А найкращу чоловічу роль другого плану виконав Арсен Курбанов (Коломан Зупан, Графиня Маріца", Театр оперети).

Найкраща жіноча роль другого плану – Шорени Шонії за Собакиу, "Двоє, не рахуючи собаки" (Театр російської драми).

Найкращий режисерський дебют – Валерія Федотова, "Ослик повинен бути худим" (Сузір'я).

Фото kievcity.gov.uа

За внесок у розвиток театрального мистецтва нагородили Нінель Биченко, доцентку кафедри театрального мистецтва Київського університету культури і мистецтв

За сценографію "Київську пектораль" отримав Мироні Швелідзе, "Річард III" (Театр ім. Франка), за пластичне рішення вистави – Аніко Рехвіашвілі, балет "Снігова королева" (Театр опери та балету), за музичну концепцію вистави – Владислав Тененбаум, "Вид з мосту" (Театр російської драми).

Спеціальною премією за енергійність творчих пошуків відзначили Дикий театр.

Найкращий акторський дебют журі так і не назвало, оскільки на цю номінацію бувтільки один претендент – Олександр Вознюк з Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва (опера "Рита").

Фото kievcity.gov.uа

Цього року театрали отримали всього 16 премій. Сума нагороди – 15 тисяч гривень.

Реклама:

Головне сьогодні