Лист, в якому Хемінгуей зізнався у коханні Дітріх, виставлять на аукціон

— 18 квітня 2017, 11:49

Аукціонна галерея Swann у Нью-Йорку 4 травня виставить на торги відомого листа письменника Ернеста Хемінгуея до акторки Марлен Дітріх.

Галерея Swann виставить на торги листа Хемінгуея до Дітріх. Фото nbcnews.com

Стартова ціна листа – 30 тисяч доларів, – повідомляє The Daily Mail.

У посланні йдеться: "Я завжди вас любив і захоплювався вами… Ви прекрасні… Я огидний".

Хемінгуей підписав його "З любов'ю, містер Папа" й надіслав Дітріх 12 серпня 1952 року, через рік після того, як акторка зізналася, що тримає на тумбочці біля ліжка фото письменника.

[L]Пара познайомилася 1934 року, однак стосунків у них так і не склалося. Пізніше сам Хемінгуей пояснював це тим, що вони стали "жертвами несихронізованої пристрасті", коли хтось із них розглядав можливість зближення – в іншого уже була пара.

ВІДЕО ДНЯ

Ернест також написав Марлен, що має до неї змішані відчуття.

"Будь ласка, знай, що я люблю тебе і забуду лише тоді, коли не пам'ятатиму, як б'ється моє серце. Але ж воно постійно стукає у грудях", – йдеться у посланні Хемінгуея.

Письменник був одружений 4 рази, а відоме любовне послання німецькій акторці він надіслав зі свого кубинського будинка, де написав багато відомих текстів, наприклад "По кому подзвін" та "Старий і море".

В цілому, пара написала одне одному багато листів. Деякі з них зберігаються у Бібліотеці Джона Кеннеді у Бостоні, кілька у своїй колекції мають онуки Марлен Дітріх.

Реклама:

Головне сьогодні