У мережі з'явився перший тизер "Кіборгів". ВІДЕО

— 15 серпня 2017, 14:09

До прем'єри стрічки "Кіборги" лишається трохи більше 3 місяців, вона відбудеться на День Збройних сил України, 6 грудня 2017 року.

Зйомки фільму "Кіборги". Фото Дмитра Ларіна

А поки режисер "Кіборгів" Ахтем Сеітаблаєв поділився першим офіційним тизером фільму.

Творці розповідають, що стрічка "Кіборги" – це історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора.

"Кіборги" – це історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять Україну. Фото Дмитра Ларіна

"Як кажуть кримськотатарські філософи – якщо хочете розказати щось народу, починайте з того, що вони зрозуміють. Тому в нашому фільмі буде багато бойових сцен, комп’ютерної графіки та піротехніки, – ділиться режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв.

Але це лише одна частина "Кіборгів" – для тих, хто любить розбирати кіно зсередини, ми підготували досить багато змісту для розумової праці. Наприклад, наші герої всерйоз обговорюють чи зрадник Гоголь, російськомовний письменник народжений в Україні".

За жанром фільм є воєнною драмою. Сценарій до фільму написала Наталія Ворожбит.

[L]У 2016 році картина отримала половину фінансування від Держкіно. Загальний бюджет фільму – близько 50 млн гривень.

Перші два етапи зйомок минули в павільйоні на Київщині й на злітній смузі біля Чернігова. На Гончарівському полігоні знімальний процес заврешився 8 квітня.

Як відбувалися зйомки фільму "Кіборги", можна побачити й прочитати у матеріалі "Як гартували бетон: один день зі зйомок фільму про захисників Донецького аеропорту".

Реклама:

Головне сьогодні