Українці потрапили у топ-10 Паризького тижня дизайну за версією СNN

— 12 вересня 2017, 10:31

Барні стільці українських дизайнерів зі SVOYA studio потрапили у перелік 10 проектів Паризького тижня моди-2017, які, на думку авторів СNN, не можна оминути увагою.

Барні стільці. Фото svoya-studio.com

Усі охочі зможуть побачити стільці Buffalo під час виставки "Now! Le Off", йдеться на СNN.

Дизайнерське рішення команди з Дніпра залучене до шоу під назвою "Трансформація".

[L]У 2016 році барні стільці Buffalo та лавку, виготовлені SVOYA studio, відзначили нагородою Design and Design у Парижі.

Тоді ж команда отримала нагороди RED DOT AWARD у Сінгапурі та Інтер’єр року у Києві.

ВІДЕО ДНЯ

До SVOYA studio входять Денис Соколов, Антон Соколов, Тетяна Лазова, Юлія Мартиненко, Артем Мартиненко та Валерія Соколова.

"Наш комплексний підхід відображає філософію та цінності кожного створеного нами елемента, наповнюючи його змістом. Великий досвід повного супроводу проектів дозволив нам зібрати і згуртувати надійну команду різнопланових фахівців, завдяки яким втілюються нові проекти", – розповідають у SVOYA studio.

Фото svoya-studio.com

Крім того, у головній статті французького Le Figaro, присвяченій Паризькому тижню моди-2017, серед 8 найкращих предметів величезної виставки опинився диван Tao українського дизайнера Павла Вєтрова для MODI, у 2016 році відзначений дизайн-премією Red Dot.

Паризький тиждень моди відбувається щороку у вересні. Цьогоріч він припав на 8-16.09. Під час фестивалю відбуваються виставки, шоу, концерти та дискусії на понад 200 локаціях.

Крім головного павільйону, експонентами якого є десятки молодих дизайнерів з усього світу, виставка 12 українських предметників демонструється також в Українському культурному центрі в Парижі.

Фото svoya-studio.com

Окрім згаданих робіт SVOYA studio та Павла Вєтрова, у Парижі свої роботи показав архітектор Сергій Махно, який представив концепцію "Трансформація тиші" (світильники, меблі, декор).

Компанія MZPA привезла предмети кількох дизайнерів - світильники серії Family of "NUT" Юлії Кононенко, декоративний інтер'єрний об'єкт "Flight Shadows" Артема Захарченка, вішак "HILKA" від Уляни Зачкевич і Станіслава Бойчука, а також власну розробку MZPA - крісло "The Planet".

Художниця Наталія Колпакова представила нішеву колекцію шовкових хусток з авторськими принтами, які можна використовувати в інтер'єрі, як декоративне панно.

Художниця Наталія Колпакова представила нішеву колекцію шовкових хусток

Sky Art Foundation показали нову колекцію художньої кераміки скульптора Юрія Мусатова "My Planet".

Валерій та Катерина Кузнєцови (decorkuznetsov) разом з дизайнером світла Миколою Каблука (Expolight) створили світлову інсталяцію "Пульс життя", використовуючи в якості основи інсталяції свою розробку - ресайклінг-істоту "Entity".

Художня кераміка скульптора Юрія Мусатова "My Planet"

В'ячеслав Балбек продемонстрував трансформацію дизайн-мислення в стільці BB0 з персональної колекції дизайнера.

Реклама:

Головне сьогодні