У Саудівській Аравії уперше за 35 років показали фільм у кінотеатрі. Один із найгірших 2017 року

— 16 січня 2018, 16:50

Саудівська Аравія зняла 35-річну заборону на кінотеатри. Першим фільмом для показу обрали дитячу анімаційну картину, яка на кіноплатформі Rotten Tomatoes має рейтинг лише 9%.

Завершення періоду заборони публічних демонстрацій кіно у закладі Cinema 70 відзначили мультиком про смайли "Емоджі Муві", йдеться на The Mashable.

Міністерство культури та інформації Саудівської Аравії погодилося видавати ліцензії на кінопокази у відповідних закладах ще 11 грудня 2017 року.

[L]Перші постійні кінотеатри там можуть з'явитися не раніше березня 2018 року.

ВІДЕО ДНЯ

Зараз тимчасові кінотеатри, у яких показують фільми публічно, спонсорують місцеві органи влади. Наприклад, в центрі Cinema 70 у Джидді навіть є апарат для виготовлення попкорну.

Усі фільми, які демонструватимуться в кінотеатрах підпадатимуть під перевірку та цензурування. За якими параметрами – поки не розголошують.

Кінотеатри у Саудівській Аравії заборонили у 1980-х роках з подачі радикальних ісламістів, котрі намагалися будь-яким способом перешкодити будь-якій розважальній діяльності, що дозволяє чоловікам та жінкам спілкуватися на публіці.

Реклама:

Головне сьогодні