Dakh Daughters, Сергій Бабкін та Вагоновожаті: стали відомі перші учасники StartUp GogolFest

608
13 березня 2019

Організатори StartUp GogolFest відкрили кількох учасників фестивалю та розповіли про заплановані заходи.

GogolFest пройде з 26 квітня по 1 травня 2019 у Маріуполі вже вдруге. Протягом 6 діб у місті відбуватимуться театральні вистави, денні та нічні музичні виступи, художні виставки та перформанси.

Реклама:

Всі нині оголошені заходи (крім Гранд-опери "Νερό") пройдуть у Міському саду. Вхід на них обіцяють зробити вільним.

Вже відомі дати виступів Сергія Бабкіна (26 квітня, 21:00); DaKooka (1 травня, 18:00); Вагоновожатих (28 квітня, 19:30); Alyona Alyona (30 квітня, 19:30) та Юри Самовілова (28 квітня, 18:00).

27 квітня о 20:00 у приміщенні Азовського судноремонтного заводу музична формація NOVA OPERA, соціальний рейв-бенд ЦеШо (TseSho) aka Teatr-Pralnia, актори ЦСМ "ДАХ" та "Театроманії", а також працівники АСРЗ поставлять гранд-оперу "Νερό" від режисера Влада Троїцького.

Сайт-специфік проект, який створять спеціально під Startup Гогольfest 2019, зіграють лише один раз.

 Азовський судноремонтний завод. Фото Facebook

Це буде масштабне музично-театрально шоу, з Балетом кранів і Танцем навантажувачів, у якому звуки діючого заводу стануть частиною поліфонічного полотна, а декораціями будуть індустріальний ландшафт, море та візуальні інсталяції художників.

Вхід буде обмеженим, бо локація фізично не здатна прийняти багато людей. Тому, радимо зареєструватися заздалегідь за посиланням.  

Реклама:

Віртуально захід зможуть відвідати всі охочі – буде йти онлайн-трансляція заходу на Головну сцену в Міському саду.

Потужним фінальним акордом фестивалю стане виступ Dakh Daughters 1 травня о 21:00. Торік гурт відкривав фестиваль.

 Фото зі сторінки Dakh Daughters у Facebook

StartUp GogolFest – щорічний мистецький фестиваль, який відбувається у рамках проекту "GOGOLFEST INOCULATION", та спрямований на культурний і туристичний розвиток Маріуполя та Донецької області. Проект "GOGOLFEST INOCULATION" здійснює "культурне щеплення" у вигляді масштабних міжнародних фестивалів, що гуртує міста в Україні і Україну зі світом. Це – сучасний підхід об’єднання місцевих еліт і активних людей заради створення і здійснення своєї мрії про те, яким має бути місто та Україна у світовому контексті.

Вас також може зацікавити: 

Ми не хочемо втрачати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я.Реклама: