На ВДНГ відкриють фабрику ялинкових прикрас

На ВДНГ відкриють фабрику ялинкових прикрас

На "Різдвяній фабриці мрій" видуватимуть іграшки зі скла та відкриватимуть таємниці здійснення мрій.

Нова локація розпочне свою роботу на ВДНГ вже з 2 листопада. "Різдвяна фабрика мрій" – проєкт Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас – розмістилась у другому павільйоні, який перетворили у казкове місто з неймовірно реалістичними декораціями.

Під час прогулянки, відвідувачі зануряться в різдвяну пригоду, познайомляться з процесом виготовлення скляних ялинкових прикрас, а також дізнаються таємницю здійснення мрій.

За легендою на виробництві працюють лише ельфи, які виконують бажання із дитячих новорічних листів.

Більшість з них – прості та матеріальні, такі реалізують у першу чергу.

Та є на фабриці окрема кімната – там складають листи із величезними мріями: про польоти на Марс, про зустріч з казковими героями, про щастя, про любов, тощо.

Такі мрії теж можливо здійснити, але не так просто, як бажання. Пощастило, що один з ельфів знайшов стару фабрику по здійсненню мрій і зміг відновити її роботу!

Саме сюди й потраплять усі, хто вирішить відвідати "Різдвяну фабрику мрій" на ВДНГ.

Фоє павільйону – наче святкова площа казкового міста де живуть та працюють ельфи, а неймовірні декорації ззовні та всередині наповнюють відвідувачів духом Різдва.

Тут можна не тільки загадати бажання і купити ялинкові прикраси, а ще й посмакувати кавою з десертами. Усі майстерні казкової фабрики виглядають як справжнє виробництво.

Тут знайдете і кабінет ельфа-чарівника, і величезні кімнати із неймовірним приладдям: роздувач вогню, за допомогою якого виготовлятимуть майбутні ялинкові прикраси, спеціальні ванни для їхнього сріблення, а також – майстерня з розпису та фарбування готових іграшок.

Але головне не технологічні процеси, а те що сховано всередині кожного з нас: подих, що може роздути вогонь склодува; тепло рук, що здатне посріблити іграшку; бажання допомогти ближньому, що перетворює власне зусилля на справжнє диво.

На фабриці розумієш: всередині кожного з нас є все для здійснення мрій – варто лише вірити. І все це можна відчути, під час занурення в різдвяну пригоду з ельфами.

Наприкінці подорожі фабрикою гості разом з ельфом прикрасять величезну ялинку, що освітлює яскравими вогниками усе довкола.

Крім цього кожен гість візьме участь у майстер-класі зі створення кульки із власною мрією, аби потім забрати її додому, щоб прикрасити власне святкове дерево.

На додаток у казковому місті працюватиме Різдвяна Пошта, де кожен зможе відправити свої подарунки та частинку мрії близьким.

"Різдвяна фабрика мрій" працюватиме щовихідних з 2 листопада по 1 грудня, а з 7 грудня до 19 січня – щодня, у другому павільйоні на ВДНГ.

Квитки

Івент

Facebook

Insta

Реклама:

Головне сьогодні