5 книг, які допоможуть повернути віру в майбутнє

2425
11 вересня 2022

Іноді здається, що сірі будні прийшли назавжди, а віра в краще слабне.

"Українська правда. Життя" пропонує вашій увазі п’ять книг, які допоможуть повірити у позитивні зміни і  впевнено дивитися у майбутнє.

Всі усі твори об’єднує ідея про те, що навіть з найскладнішої ситуації можна знайти вихід.

Реклама:

Скоро розпогодиться

Гант Лінда Муллалі

 

Якщо ви не дуже любите зміни і сюрпризи, але відтепер усе ваше життя пішло шкереберть. Якщо здається, що мрії всіх збуваються, окрім вас. Якщо здається, ніби самотність з вами на все життя. Наче увесь світ від вас відвернувся. Якщо зараз на душі дощ і гроза, а надворі світить яскраве сонце.

Головне пам’ятати: скоро розпогодиться. І в душі, і в житті. А головні герої роману "Скоро розпогодиться" вас в цьому переконають.

Я кохатиму тебе завжди

Сара Джіо

 

Що може бути більш надихаюче, за справжнє вірне кохання? А якщо сюди додати соціальну проблему та цікаву історію зміни однієї долі, на виході тримаємо надихаючий роман Сари Джіо.

Ця книга читається на одному диханні: цікавий сюжет, поєднання подій минулого й сьогодення та багато особистих відкриттів. "Я кохатиму тебе завжди" - це зворушлива історія про особистісне зростання та силу спогадів…

Сховище

Роб Гарт

 

Сучасна антиутопія, в якій питання свободи та вибору коштують життя. Вибір без вибору. Це реальність персонажів роману, в якому вони мають виживати в світі, що потерпає від наслідків глобального потепління та браку ресурсів. Чи зможе людина, життя якої зруйнувала наймогутніша компанія світу та яка контролює усю американську економіку, піти проти системи та зруйнувати її?

Реклама:

Заручившись підтримкою шпигунки Цинії, головний герой Пакстон виведе на чисту воду тих, хто насправді є істинним злом.

Сіль для моря або Білий кит

Анастасія Нікуліна

 

Навіть коли здається, що тебе ніхто не розуміє, в школі самі негаразди, а батьки відсторонились від тебе. Завжди будуть існувати люди, готові тебе підтримати, навіть якщо вони віртуальні чи на інвалідному візку. Щасливий кінець – найвдаліший опис книги Анастасії Нікуліной.

Але перед цим головній героїні книги чотирнадцятирічній Лізі необхідно подолати так багато перешкод підліткового віку: булінг, пошук свого місця, прийняття себе та багато самотності. Але не має безвихідних ситуації, інколи потрібні тільки люди та час.

Запізніле життя Емі Байлер

Гармс Келлі

 

Молода жінка Емі Байлер закохана в книги, виховує сама двох дітей та живе своє типове життя. Але одного дня їй випадає шанс змінити все: залишити дітей в колишнім, поїхати на все літо в Нью-Йорк, заново закохатись та почати нову сторінку. Чи наважиться героїня на такі кардинальні зміни, або ж повернеться до свого звичного життя?

Добірка підготовлена за сприяння видавництва Vivat.

Читайте також: Оголосили 6 книг, які претендуватимуть на Букерівську преміюРеклама: