Співробітники Лаври звернулись до Азарова: Як може міністр культури лобіювати обкладинку Playboy?

— 13 серпня 2012, 16:46

"Сподіваємось на вашу допомогу і підтримку. Ми потребуємо розібратись у цій ситуації і повернути Вікторію Миколаївну Лісниу на посаду генерального директора заповідника", - йдеться у листі.

Зазначається, що Ліснича стала "на захист від ганебного ставлення тих заступників, яких їй нав’язало міністерство"

"Вона натомість – єдина, котра не могла терпіти і закривати свої очі на приниження і ганебне ставлення до свого колективу. Де справедливість?"

Якщо Азаров не зверне увагу на конфлікт, співробітники заповідника "будуть змушені звернутись за допомогою до ЮНЕСКО".

"Ми будемо змушені організовувати мітинги та пікети через неправомірні дії Міністерства культури щодо кадрової політики заповідника", - йдеться у заяві, зачитаній у понеділок на прес-конференції.

ВІДЕО ДНЯ

У листі також зазначається, що міністерство культури за два роки змінило в заповіднику трьох директорів

"За прямими вказівками Міністерства культури в заповідник призначаються люди далекі не тільки від музейної справи, але й до культури взагалі. Як може міністр культури лобіювати обкладинку Playboy на посаду заступника генерального директора в найбільшій нашій православній святині!" – йдеться у відкритому листі до Азарова.

Співробітники зауважують, те, що зараз відбувається у Лаврі більше схоже на "рейдерське захоплення".

"Сором та сльози на очах у співробітників заповідника, які десятиліттями працюють на цій святій землі викликало вилучення новопризначенцями разом з представниками міністерства культури документів у відділі кадрів, яке проходило з погрозами на кшталт "Якщо будете заважати, винесуть вперед ногами", - пишуть у листі прем’єру.

Як відомо, у п’ятницю Міністерство культури звільнило з посади гендиректора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторії Лісничої.

Вікторія Ліснича планує оскаржувати своє звільнення.

Відкритий лист Азарову

Як відомо, наприкінці липня працівники лаврського заповідника звернулися з відкритим листом до Кулинянка, у якому просили звільнити заступників гендиректора.

[L]Зокрема, просили звільнити заступника гендиректора з екскурсійної роботи Світлани Зорінець та колишню модель, а нині заступника генерального директора з міжнародного співробітництва Владу Прокаєву за погрози працівникам та "знущання".

Згодом модель Прокаєва звинуватила гендиректора у хабарництві. Мовляв, Ліснича взяла у неї хабар у розмірі 50 тисяч доларів за свою посаду для міністра.

Сам міністр заперечує, що будь-коли брав хабарі, і каже, що позиватися до Лісничої та Прокаєвої не збирається, так само, як і звільняти їх.

Як відомо, Прокаєву-Литовченко призначили на посаду на початку червня цього року.

Реклама:

Головне сьогодні