Два українські фільми покажуть на кінофестивалі у Карлових Варах

— 30 травня 2017, 17:14

Стрічку Марини Степанської "Стрімголов" та картину "Межа" українсько-словацького виробництва режисера Петера Беб'яка покажуть під час 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

Показ фільму "Стрімголов" відбудеться у секції "East of the West", а "Межа" увійшов до основної конкурсної програми, йдеться на сайті фестивалю.

"Межа" – це кримінальна історія з елементами триллера, яка відбувається у містичному просторі, що поєднує в собі культури, діалекти та людські долі. Фільм розповідає про українсько-словацький кордон і долі людей, які живуть у цій прикордонній зоні. Найпотужніша сила, яка об'єднує цих людей — сім'я: цінність, яка у цьому регіоні є недоторканною.

У стрічці "Стрімголов" йдеться про те, як 27-річні негерої намагаються зробити складний вибір в умовах героїчного часу.

Антон, музикант-вундеркінд, що не впорався з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після двох років навчання в Швейцарії і піврічного лікування алкогольної залежності в психоневрологічному диспансері під Києвом.

[L]Катя, одна з тисяч дівчат, що знімають кімнати в кам'яних джунглях Троєщини і шукаються себе, завтра має летіти в Берлін за "новим життям". Випадкова зустріч змінює все.

Обидві картини були зняті у 2107-му році.

52-ий Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах відбуватиметься із 30 червня по 8 липня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що фільм "Стрімголов" нагородили у Вільнюсі на пітчингу "Comming Soon New Talents".

Реклама:

Головне сьогодні