ТОП-5 романтичних історій про кохання

Катерина Хорощак — 11 лютого 2022, 08:30

День закоханих дає нам нагоду подумати про вічне почуття кохання та осмислити його потужну роль у житті кожної людини.

І найліпше на такі думки та романтичний настрій наштовхують історії – вигадані чи реальні.

Запрошуємо вас зануритися у складні любовні вибори та моральні протистояння, історії втрат та пошуків супутників життя. Буде романтично!

"Бунгало", Сара Джіо

Ця історія вкраде ваше серденько шепотом океанських хвиль, атмосферою фантастичного острова та незвичайною історією кохання із детективною ноткою.

Любов під час війни, яка межується зі зрадою та навіть вбивствами. Книга не відпустить нікого, адже тут на вас чекає найбільш незвичайний фінал та щира любов.

"Знов те саме, але краще", Крістін Річчіо

Шейн завжди вважала себе аутсайдеркою. От навіть з коледжем в неї не склалося, бо вона там ні з ким не потоваришувала, не відвідувала гучних вечірок і навіть жодного разу не цілувалася.

Тож Шейн вирішує: час рушати до Лондона і отримати другий шанс пережити найзахопливіші моменти студентства. Та чи дасть їй доля цей другий шанс на шаленство, гучні вечірки та, звісно ж, кохання?

"Від серця до серця", Кіммері Мартін

Історія Зеді та Емми, які познайомилися в юності, навчаючись у медичному та пронесли свою дружбу крізь 20 років, є водночас легкою та глибокою.

Зараз у кожної своє життя та в обох спільне минуле. Вони навіть не здогадуються наскільки спільне, аж поки не з’являється один персонаж, який змушує наново пережити події молодості…

"Кого ти кохаєш", Дженніфер Вайнер

Романтична та до щему пронизлива історія Рейчел та і Енді. Вони зустрінуться вперше у восьмирічному віці, в лікарні. Вона – із вродженою вадою серця. Він – хлопчик зі зламаною рукою. Їхня перша зустріч стане початком.

Непередбачуваний випадок протягом наступних трьох десятиліть дасть їм змогу зустрітися ще не раз… Це незвичайни роман про те, як знайти та більше ніколи не втратити тих, кого ми любимо.

"Любий Джоне…", Ніколас Спаркс

Це класична романтична історія, яка вже встигла стати каноном. Розлуки і зустрічі, пошуки відповідей та любові, а ще секрети, через які можна втратити найдорожчих.

Життєствердний роман з гірким післясмаком. Багато хто скаже, що це умна історія про солдата, якого не дочекалася дівчина, однак якщо зазирнути глибше, то це дуже чуттєва і зворушлива оповідь про віру і надію, про взаємини батьків і дітей, про любов, у яку ми віримо та на яку заслуговуємо.

Добірка підготована за сприяння видавництва Vivat.

Вас також може зацікавити:

5 книжок, які допоможуть налагодити стосунки з собою

6 сучасних книг з сильними екранізаціями

6 книжок, які вчать спілкуватися та володіти словом

Хочете дізнатися більше здоров'я та здоровий спосіб життя? Долучайтеся до групи Мамо, я у шапці! у Telegram та Facebook.

Реклама:

Головне сьогодні