Померла заслужена артистка України Любов Колесникова
На 75-му році життя померла заслужена артистка України, провідна майстриня сцени та акторка Чернігівського драмтеатру Любов Колесникова, відома за роллю баби Палажки у серіалі "Спіймати Кайдаша".
Про це повідомила директорка-художня керівниця Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Шевченка Оксана Тунік-Фриз.
Як зазначила керівниця, Любов останнім часом боролася з важкою хворобою. Вона померла зранку 7 травня.
Прощання з акторкою відбудеться 8 травня у Чернігівському драмтеатрі.
Любов Колесникова народилася 1 липня 1951 року в селі Острів на Житомирщині. Змалечку мріяла бути акторкою. У 13 років Любов зіграла свою першу роль у народному театрі. Навчалася в Київській естрадно-цирковій студії.
З 1971 року Колесникова почала працювати на сцені Ніжинського драмтеатру імені Коцюбинського. У березні 1978 року її запросили до Чернігівського драмтеатру, де вона і працювала до останнього дня.
За свою театральну кар'єру акторка зіграла понад сто різнопланових ролей. Зокрема: Юнона – "Енеїда" І. Котляревського, Анна – "101-й кілометр" О. Галіна, Шанель — "Вісім люблячих жінок" Р. Тома, Одарка – "Фараони" О. Коломійця, Коробочка – "Мертві душі", баба Палажка — "Кайдашева сімʼя" І. Нечуя-Левицького, Мавра – "У неділю рано зілля копала", Мамуля – "Каліка з острова Інішмаан", Гордиля – "Циганка Аза" М. Старицького. Зокрема, акторка створила багато сценічних образів у виставах для дітей.
Також Любов Колесникова зіграла роль баби Палажки у серіалі "Спіймати Кайдаша".
"Ви не повірите, але в реальному житті вона зовсім не виглядала бабою – це була цікава жінка зі стрижкою і з вогником у прямому і переносному (сигаретка в її руці – про прямий). Вона постійно чудила і закохала в себе всю команду. Але коли напинала хустку, одягала свого халату і знімала, пробачте, верхню щелепу, то всі думали, що це місцева бабуся, ніхто не вірив шо артістка, та ще й заслужена.
А згадайте, як вона проклинала Кайдашів, коли її Танюху швидка забирала — мороз по шкірі. Вона часто брала на зйомки свого онука Тимошку, хлопчика з особливостями, якого вона з чоловіком ростила сама, і, мабуть, тоді уявляла, якби хтось образив її дитину…", – згадувала режисерка та сценаристка серіалу Наталка Ворожбит у своїх дописах Любов Колесникову.
Тоді Ворожбит повідомляла, що акторка майже повністю втратила зір та потребує допомоги – потрібна операція.