Учені: щоденна хатня робота знижує ризик раку грудей

25
4 вересня 2012

Дослідники стверджують – 6 годин побутового "фітнесу" або копирсання в садочку щодня – і жінка матиме на 13% менше шансів занедужати на рак грудей, аніж її ровесниця, що веде сидячий спосіб життя.

Щоправда, такий самий позитивний ефект на здоров’я дадуть і регулярні жваві прогулянки, пише The Daily Mail.

Науковці з організації Cancer Research при Оксфордського університету дослідили рівень фізичної активності та раціон понад 8 тисяч пацієнток, що мали рак грудей.

Реклама:

"Тоді як підтримування здорової ваги тіла та зменшення споживання алкоголю залишаються двома найбільш дієвими способами знизити свої шанси занедужати на рак грудей, свою роль також відіграє й фізична активність – і це не коштуватиме вам грошей та не забере багато часу", - зазначає директор із інформації Cancer Research UK Сара Хіом.

"…Це дослідження підтверджує, вправи можуть включати в себе будь-що, від чого ви злегка засапуєтесь, як то садівництво, прогулянки з собакою чи хатня робота", - наголошує вона.

Дослідники запевняють, принести багато користі можуть навіть, здавалося б, незначні зміни в щоденній рутині – підйом сходами замість поїздки на ліфті, похід пішки до магазину, роботи чи школи.Реклама: