Учені: щоденна хатня робота знижує ризик раку грудей

— 4 вересня 2012, 16:39

Дослідники стверджують – 6 годин побутового "фітнесу" або копирсання в садочку щодня – і жінка матиме на 13% менше шансів занедужати на рак грудей, аніж її ровесниця, що веде сидячий спосіб життя.

Щоправда, такий самий позитивний ефект на здоров’я дадуть і регулярні жваві прогулянки, пише The Daily Mail.

Науковці з організації Cancer Research при Оксфордського університету дослідили рівень фізичної активності та раціон понад 8 тисяч пацієнток, що мали рак грудей.

"Тоді як підтримування здорової ваги тіла та зменшення споживання алкоголю залишаються двома найбільш дієвими способами знизити свої шанси занедужати на рак грудей, свою роль також відіграє й фізична активність – і це не коштуватиме вам грошей та не забере багато часу", - зазначає директор із інформації Cancer Research UK Сара Хіом.

"…Це дослідження підтверджує, вправи можуть включати в себе будь-що, від чого ви злегка засапуєтесь, як то садівництво, прогулянки з собакою чи хатня робота", - наголошує вона.

ВІДЕО ДНЯ

Дослідники запевняють, принести багато користі можуть навіть, здавалося б, незначні зміни в щоденній рутині – підйом сходами замість поїздки на ліфті, похід пішки до магазину, роботи чи школи.

Реклама:

Головне сьогодні