Вагітним варто бути обережніше із мобілками - вчені

332
12 листопада 2012

Про це повідомили вчені Єльської школи медицини, яких цитує The Daily Mail.

За словами професора медицини і начальника відділу Єльського університету акушерства, гінекології та репродуктивних наук доктора Хью Тейлора, експеримент проводився на вагітних мишах.

Так, на одну із кліток, в якій сиділи миші, поклали мобільний телефон, який весь час працював. На іншу ж клітку, поклали вимкнений мобільник.

Реклама:

Вчені дочекалися, поки народяться мишенята та протестували їхню поведінку. "Мишки, на яких впливав сигнал мобільного були більш активними і мали гіршу пам`ять", - каже вчений.

За словами лікаря, дослідження показує, що є біологічні чинники вважати, що мобільний телефон може вплинути на вагітність. Він рекомендує вагітним жінкам бути обачніше із мобільним телефоном та тримати його подалі від тіла.

Виробники телефонів також радять тримати телефон подалі від тіла. Утім, часто ці поради лишаються непоміченими, адже вказуються в інструкціях, які ніхто не читає.

На сьогоднішній день у світі налічується стільки мобільних телефонів, скільки й людей. У 2011-ому році Всесвітня організація з охорони здоров`я заявила, що мобільні телефони можуть викликати рак і закликала до проведення додаткових досліджень.

У деяких країнах, наприклад у Франції, заборонена реклама мобільних телефонів для дітей, як раз через можливі ризики.    Реклама: