В Україні лише 7% школярів повністю здорові - чиновник

— 3 квітня 2013, 17:23

Про це повідомила заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова під час парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді у середу, повідомляє УНІАН.

Дроздова зазначила, що на сьогоднішній день лише 7% школярів вважаються повністю здоровими.

За її словами, згідно з планом забезпечення оздоровлення та відпочинку, близько 3 млн дітей шкільного віку планується оздоровити цього року.

Це "на 100 тис. більше, ніж у минулому році, а це понад 69% від загальної чисельності дітей шкільного віку", додала заступник міністра.

Вона зазначила, що передбачено забезпечити оздоровленням та відпочинком 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 72,7% дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 49,6% дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 49,1% дітей-інвалідів, 74% дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, та 48,6% дітей, працівників агропромислового комплексу.

Дроздова повідомила, що в держбюджеті на поточний рік передбачені видатки на організацію оздоровлення і відпочинку дітей в сумі близько 417 млн грн, що на 2,5 млн грн. менше, ніж в минулому році.

У центрах "Артек" та "Молода гвардія" планується оздоровити майже 26 тис. дітей, котрі потребують особливої соціальної уваги і підтримки. Це на 8 тис. дітей менше, ніж у минулому році.

Реклама:

Головне сьогодні