Іспанські вчені виявили лікарські властивості шоколаду

165
19 листопада 2013

Такого висновку дійшла група вчених з Університету Гранади, грунтуючись на результатах проведених дослідів, пише Еspanarusa.com.

Експерти відзначають, що, незважаючи на постійні заяви дієтологів і публікації в пресі про те, що "шоколад є найкоротшим шляхом до набору зайвої ваги", споживання саме цього продукту зростає швидше за інших - він становить вже 4,7% від загального обсягу споживчого кошика іспанців.

"Якщо зайнятися вивченням питання про шоколад більш серйозно і не зупинятися на чергових звинуваченнях його в тому, що він призводить до ожиріння, виявиться, що любити цей продукт можна не тільки за смак і аромат. Їжте шоколад в міру, і не буде жодних проблем", - каже один з керівників університетської групи Магдалена Гарсія Куенка.

Реклама:

За її словами, проведені лослідження свідчать, що шоколад може бути досить ефективним засобом позбавлення від постійного кашлю та ліками, що лікують від діареї. "Какао містить речовини, що гарно впливають на хімію мозку, викликаючи у людини почуття спокою", - каже вона.Реклама: