Модниці, плачте: від джинсів-скінні псується фігура

12
25 червня 2015

Синдром тривалого стискання, який викликає тісний покрій, завдає шкоди нервам та м'язам ніг.

Думки експертів про скінні забрало видання The Daily Mail.

Коли жінка впихується у тугенькі джинси, створюється ілюзія, ніби вона стрункіша, ніж є насправді. Її мотивація до занять спортом дещо згасає, й це не йде на користь фігурі.

Проте, зі слів фізіотерапевта Семмі Марго, справа не лише в самообмані – через скінні м'язи стають "лінивими".

"Вони (скінні) стискають та підтримують квадрицепси, сідниці та мязи кору вашого живота, виконують ту роботу, яку повинні виконувати м'язи", - говорить вона.

"У результаті м'язи дозволяють собі розслабитися та не працювати, тож коли з наближенням літа ми вперше відкриваємо наші тіла, вони не такі стрункі чи пружні, якими могли б бути", - додає експерт.

Скінні туго стискають жовіт, стегна, коліна та гомілки своєї власниці, через що тиск у цих зонах підвищується. Спортсмени часто використовують компресійну білизну та одяг, але скінні, підкреслює Марго - то геть інше. Компресійний одяг дає підтримку в потрібних місцях, із урахуванням форми ноги, а джинси такого не роблять.

"Якщо ви довго перебуваєте навприсядки в джинсах скінні, зростає ризик ушкодження м'язів та нервів у нозі, відомого як синдром тривалого стискання. Тиск скорочує надходження крові до м'язів ніг…", пояснює фізіотерапевт.

Із її слів, жінки, які ходять у скінні на роботу й сидять у них цілий день, теж наражаються на небезпеку.

"Після дня, проведеного в них, у вашій зоні колін може скопичуватися кров", - попереджає Марго.

До слова, як пише видання,  нещодавно проведене опитування показало: скінні роблять жінок щасливішими та додають їм упевненості в собі. Респонденток, котрі назвали себе щасливими, серед любительок саме такого фасону джинсів виявилося на 9% більше.