Ще по одній? Як розпізнати сигнали, що алкоголю – досить

24758
23 вересня 2016

Доктор Боско Роуланд працюючи в Університеті Дікін, досліджує різні прояви надмірного споживання алкоголю, пише The Daily Mail.

У матеріалі для видання Роуланд пояснив, на що треба звернути увагу, аби вчасно зрозуміти – організм сигналізує про перші прояви проблеми з алкоголем.

Яка кількість алкоголю – безпечна?

Здоровим чоловікам та жінкам рекомендують випивати не більше 2 порцій алкоголю за один вечір. Якщо людина випиває менше, ймовірність, що вона мучитиметься від тимчасового чи тривалого погіршення здоров'я – один випадок зі ста.

Чому до 18 років не треба пити?

Дослідження неодноразово доводили, що мозок людини до 18 років продовжує розвиватися. Саме тому підліткам рекомендують уникати уживання алкоголю. Зловживання випивкою у віці до 18 років збільшує ризик відхилень розвитку та пробоем із соціалізацією.

Які ознаки надмірного споживання алкоголю?

Оскільки випивка сама по собі має елементи тривалого і короткочасного ризику, постійне вживання спиртних напоїв очевидно спричинює залежність та супровідні із нею проблеми.

Першими ознаками залежності Роуланд називає неспроможність спинитися, бажання випити із самого ранку. Іншим показником є постійне збільшення доз. Якщо людина почувається винною після чергового алкогольного вечора, якщо вона когось образила або почула: "Може, досить на сьогодні!" – варто прислухатися.

Чоловікам рекомендують випивати не більше 2 порцій алкоголю за один вечір. Фото kmiragaya/Depositphotos

Як зменшити дозу випивки?

Роуланд нагадує, що найкращий спосіб не напиватисятримати себе в рамках 2 порцій алкоголю за вечір. Також ефективним способом вважається впровадження вільних від алкоголю днів. Експерт пропонує почати відмовлятися з вихідних, оскільки від кількох днів легше буде перейти до тижнів і продовжити далі.powered by lun.ua