Поступитися місцем. Як тютюновий гігант переходить на електронні цигарки
Міжнародна компанія Philip Morris випустила свій варіант такої "цигарки" та стверджує, що вона містить на 90% менше токсинів, пише The Daily Mail.
Розробники розповідають, що пристрій IQOS працює за принципом нагрівання тютюну, а не спалювання його. Вони переконані, що винахід скоро витіснить звичні цигарки з ринку. Новий пристрій коштує £45.
Його кардинальна відмінність від електронних цигарок у тому, що він працює не на рідині, а з міні-тютюновими паличками, схожими на звичні сигарети.
[L]Вони коштують £8 за 20 штук.
Продукт уже можна придбати у Великій Британії, Японії, Швейцарії та Італії.
Одразу після появи новинки, фахівці почали аналізувати та дискутувати з приводу її безпечності.
Раніше йшлося про те, що фахівці з Національної лабораторії імені Лоуренса в Берклі визначили – при курінні електронних сигарет утворюються токсичні речовини, що впливають на здоров'я людини.
Вейпінг, використання електронних сигарет-інгаляторів, тривалий час вважали безпечним та застосовним для заміни звичних цигарок.
Однак фахівці Норвезького університету публічного здоров'я вказували на те, що побічні наслідки замінників нікотину мало досліджені.
![]() |
Розробники розповідають, що пристрій IQOS працює за принципом нагрівання тютюну, а не спалювання його. Фото gagadget.com |
Хіміки продемонстрували, що термічний розклад пропіленгліколю і гліцерину, що містяться в складі рідини для заправки сигарети, призводить до вивільнення акролеїну і формальдегіду.
Саме вони мають токсичні властивості. Акролеїн подразнює слизову оболонку очей і дихальних шляхів, викликає сльозотечу.
Формальдегід, крім перерахованих властивостей, має вплив на центральну нервову систему людини.