Компанія Lactalis відкликає дитяче харчування із 83 країн через сальмонелу

— 15 січня 2018, 13:05

Більше 12 мільйонів упаковок сухого молока для дитячого харчування вилучають із продажу у 83 країнах через зараження сальмонелою на підприємстві французької компанії Lactalis.

Фото pia.ge

Керівник компанії підтвердив масштаби зараження, повідомляє ВВС.

Бактерія сальмонели була виявлена ​​на молочному заводі Lactalis ще у грудні 2017 року. У заяві Lactalis ідеться, що зараження спричинив ремонт на молочному заводі Celia на північному заході Франції.

Відтоді компанія займається відкликанням продукту з продажу.

Фото ibtimes.co.uk

У Франції зафіксовано 35 випадків зараження сальмонельозом, один помітили в Іспанії. Щодо випадку в Греції триває розслідування.

Щодо виробника порушили кілька судових позовів, ініційованих батьками, які, як стверджують – їхні діти відчули себе погано після уживання Lactalis.

Компанія Lactalis є однією з найбільших у світі виробників молочної продукції. Їхні обсяги продажів становлять близько 17 мільярдів євро на рік.

Фото japantimes.co.jp

Вона уже три рази випускала розпорядження про те, що продукти відкликаються.

[L]Керівник Lactalis Еммануель Бесньє відкинув звинувачення у приховуванні зараження сальмонелою на одному зі своїх підприємств.

Він пообіцяв, що всім постраждалим буде виплачено компенсацію.

Міністр сільського господарства Франції повідомив, що молочному заводу заборонили продаж всієї продукції, доки не завершиться розслідування.

Уряд попередив компанію, що її чекають штрафні санкції за те, як вона поводилася під час скандалу.

Продукція компанії Lactalis продається і в Україні.

Скріншот із сайту lactalis.com.ua

"Українська правда. Життя" звернулася до представництва компанії Lactalis, аби з'ясувати, чи Україна належить до переліку 83 країн, куди могли потрапити небезпечні молочні продукти.

Реклама:

Головне сьогодні